02.03.2017 17:01

На Житомирщині відбулися змагання з футзалу серед юнаків 2006 року народження

Минулого тижня в смт. Головино пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2006 року народження та молодші на першість Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

В змаганнях прийняли участь десять команд:Ружинська ДЮСШ, Радомишльська ДЮСШ,ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України,Любарська ДЮСШ,Стрибізької ДЮСШ Пулинської районної організації «Колос» АПК України, Команда ДЮСШ«Іршанськ»,«Жерм»смт.Черняхів,«Темп»с.Селянщина     Черняхівського району, БаранівськаДЮСШ, ФК«Миропіль» Миропільської ОТГ.

Команди були розбиті на чотири групи в першу та третю групи потрапили по 3 команди,де зіграли по колу (кожен з кожним), в другу та четверту по дві команди, де зіграли по дві гри між собою отже:

  Група А                    Група Б                 Група В                   Група Г

1.Стрибіж                  1.«Темп»               1.«Жерм»             1.Радомишль

2.ФК «Миропіль»      2. Житомир р-н      2. Любар              2.Баранівка  

3.Іршанськ                                              3.Ружин

Переможцями груп стали: Стрибізька ДЮСШ,«Темп» с.Селянщина, Любарська ДЮСШ та Баранівська ДЮСШ,що склали півфінальні пари.

Першими на майданчик вийшли команди Стрибізької ДЮСШ та Баранівської ДЮСШ.Перший тайм пройшов в гострій боротьбі з перевагою футзалістів з Баранівки 1:0. Та другий тайм юні спортсмени зі Стрибізької ДЮСШ змогли переломити хід гри та вирвати перемогу з рахунком 2:1.

В другому півфіналі зійшлися «Темп» с.Селянщина та ДЮСШ Любар. Матч закінчився впевненою перемогою команди «Темп» з рахунком 3:0.

Третє місце розіграли команди Баранівської та Любарської ДЮСШ,в якій сильнішими виявилися спортсмени  Баранівки. В заключному поєдинку глядачі отримали величезне задоволення від гри.

Перший тайм пройшов з повною перевагою команди «Темп», що виразилось в результаті 2:0. Та з цим результатом не були згодні юні Стрибізькі футзалісти, які змогли не тільки зрівняти рахунок,а й вирвати перемогу в серії післяматчевих пенальті 4:3.

Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України висловлює подяку організаторам турніру - директору Головинського ВПУНТ Максимчуку В’ячеславу Володимировичу, керівнику фізичного виховання Скалозубу Володимиру Миколайовичу за розуміння, підтримку та допомогу в організації проведення турніру.

Спортивний Житомир