08.02.2018 16:28

«Ортек» – новий лідер Відкритого Чемпіонату Бердичівщини

Зіграно чергові два тури у Чемпіонаті Бердичівщини з футзалу серед команд Вищої та Першої ліги. 22 команди-учасники вже зіграли по вісім матчів. Змагання проводяться у Палаці спорту «Батьківщина», їх організатором є Бердичівська асоціація футзалу.

У Першій лізі, де змагається чотирнадцять команд, переконливим лідером є команда «АКВ» з ОТГ Глухівці Вінницької області. За словами вболівальників інших команд, навряд чи якійсь із команд вдасться посунути команду з Вінниччини з першого місця до завершення турніру. Команда «АКВ» перемогла у всіх восьми матчах. Друге місце – у «Ліону» з Бердичева, яка відстає від «АКВ» на п’ять залікових пунктів, а на третьому місці – «SWS» з Бердичева, яка відстає від «АКВ» на шість залікових пунктів та на один заліковий пункт від «Ліону».

У Вищій лізі відбулося одразу два матчі між лідерами Чемпіонату – «Штурмом» та «Ортеком», обидві матчі були цікаві для глядачів. Команда «Ортек» в останні дні заявкового періоду знову підсилила склад команд. Перший матч між командами завершився мінімальною перемогою «Ортеку» з рахунком 5:4, а у другому матчі також «Ортек» здобув перемогу з рахунком 3:1 та вийшов на перше місце у турнірній таблиці, перемігши у всіх зіграних восьми матчах. Друге місце ділять «Штурм» та «East West» – в обох команд на шість залікових пунктів менше, ніж в «Ортеку».

Змагання завершаться у неділю, 25 лютого. Матчі відбуваються щосуботи та щонеділі з 9 до 18 години у Палаці спорту «Батьківщина».

Максим Железницький, РІО Бердичів

Спортивний Житомир