28.02.2017 11:13

«Штурм» та «Прогрес» стали переможцями Чемпіонату Бердичівщини з футзалу

Завершився Відкритий Чемпіонат Бердичівщини з футзалу, який тривав у Палаці спорту «ЛАВ» з середині січня. У змаганнях, що їх проводила Бердичівська асоціація футзалу, брали участь двадцять одна команда з Бердичева, Бердичівського району та одна команда з Чуднівського району. Вісім команд змагалося у Вищій лізі та тринадцять команд – у Першій лізі. Про це повідомляє Ріо-Бердичів.

У суботу відбувся центральний матч Чемпіонату Бердичівщини у Вищій лізі між «Штурмом» та «Пивзаводом». У цій грі визначався переможець Чемпіонату. Матч між командами-лідерами зібрав дуже велику кількість вболівальників. Але, на жаль, справжньої битви не вийшло, «Штурм» впевнено переміг своїх суперників з рахунком 10-5 та достроково став переможцем Чемпіонату Бердичівщини з футзалу, а «Пивзавод» зайняв друге місце. Футболісти «East West» зайняли третє місце.

А у Першій лізі переможця та призерів визначав останній тур. Футболісти «S.W.S-Бердичів», яким була потрібна перемога в останньому турі для загальної перемоги у турнірі, несподівано поступились «Арсеналу» з Гардишівки з рахунком 3-2. Ця поразка «S.W.S-Бердичів» дозволила «Прогресу» стати переможцем Першої ліги, друге місце посіла стала команда «Ортек», а команда «S.W.S-Бердичів» зайняла третє місце.

По завершенню останньої гри Чемпіонату відбулася урочиста церемонія нагородження та закриття турніру. У ній взяли участь заступник Бердичівського міського голови Валентина Адаменко, голова Житомирської обласної асоціації футзалу Віктор Таран, представник Благодійного фонду «ЛАВ» Володимир Пономарчук, голова Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський,почесний громадянин міста Бердичева, ветеран футболу Леонід Копитко, заступник голови Бердичівської асоціації футзалу, приватний підприємець Геннадій Радзимінський та ветеран футболу Віктор Куріновський.

Грамотами за участь та подарунками були нагороджені усі учасники турніру. Команди-призери отримали диплом, медалі та грошові винагороди. Команди-переможці отримали Кубок, дипломи, медалі та грошові винагороди. Також команда «Штурм» отримала у подарунок футзальний м’яч від Житомирської обласної асоціації футзалу.

Заступник Голови Семенівської об’єднаної територіальної громади Людмила Колесник вручила подяки та грошові винагороди командам з населених пунктів Семенівської об’єднаної територіальної громади, які брали участь у змаганнях. Це ФК «Хажин», «Олімпік» с. Терехове та «SEMUNITED» с. Семенівка. А подяку Бердичівської районної ради та грошову винагороду – команді «Арсенал» с. Гардишівка.

За підсумками турніру організатори відзначили кращих гравців. Перша ліга: воротар – Андрій Рубаносов («SEMUNITED»), бомбардир –Андрій Броніч (ОРТЕК), гравець – Віталій Олішицький (ФК «Хажин»), тренер – Тетяна Розяєва («Три Ведмеді»). Вища ліга: воротар – Ігор Зеленцов («East West»), бомбардир – Андрій Романюк («Пивзавод»), гравець – Дмитро Вакула («Штурм»), тренер – Олександр Подгорчук (ФК «Кармель»).

Так як ці змагання цього року вперше були проведені у рамках аматорської фут ліги України та стали відбірковим етапом до Чемпіонату Житомирської області по футзалу, то три команди, які зайняли перше, друге та третє місця у Вищій лізі, а це «Штурм», «Пивзавод» та «East West», представлятимуть Бердичів у боротьбі за нагороди Чемпіонату Житомирської області з футболу, що відбудеться у Житомирі 11-12 березня.

Спортивний Житомир