17.01.2017 09:30

Стартував відкритий вемпіонат Бердичівщини з футзалу

Минулої суботи, 14 січня, у бердичівському Палаці спорту «ЛАВ» розпочався Відкритий Чемпіонат Бердичівщини з футзалу серед чоловіків. У змаганнях беруть участь 20 аматорських команд з Бердичева, Бердичівського району та одна команда з Чуднівського району. Про це повідомляє Ріо-Бердичів.

П'ятнадцять команд представляють місто Бердичів та чотири команди представляють Бердичівський район: Семенівка, Гардишівка, Терехове та Хажин. Та участь бере одна команда з села Великі Коровинці Чуднівського району. У Вищій лізі зіграє вісім команд, усі команди-учасники представляють Бердичів, а у Першій лізі – дванадцять команд. 

У суботу відбулася Урочиста церемонія відкриття, у якій взяли участь президент Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран, начальник відділу фізичної культури та спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко, представник Благодійного фонду «ЛАВ» Володимир Пономарчук, президент Бердичівської Асоціації футзалу Станіслав Лужанський та приватний підприємець Геннадій Радзимінський.

В обох лігах відбулися матчі двох перших турів. У Вищій лізі, маючи у своєму активі дві перемоги, лідирує «EastWest». На два залікові пункти від них відстають «Пивзавод» та «Штурм». У Першій лізі по дві перемоги у своєму активі мають ФК «Хажин» та «Прогрес» з Бердичева.

Матчі проходитимуть щосуботи та щонеділі у Палаці спорту «ЛАВ». У першій половині дня, починаючи з 9 години ранку, проходитимуть матчі Першої ліги, а далі, починаючи з 15-ї години, гратимуть команди Вищої ліги.

Спортивний Житомир