25.05.2017 11:42

Студентки Бердичівського педагогічного коледжу – Чемпіонки Житомирської області з міні-футболу

У Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області серед дівчат з міні-футболу серед Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях взяли участь шість команд: Житомирський агротехнічний коледж, Малинський коледж лісового господарства, Житомирський торгівельно-економічний коледж, Житомирський фармацевтичний коледж, Житомирський коледж бізнесу та права та Бердичівський педагогічний коледж.

Про це повідомляє Ріо-Бердичів.

Бердичівські дівчата, студентки Бердичівського педагогічного коледжу і підопічні Богдана Антонюка, потрапили до групи 1, де їхніми суперницями були команди Житомирського агротехнічного коледжу та Малинського коледжу лісового господарства. У першій грі бердичівлянки перемогли команду з Малина з рахунку 1-0. Переможний м’яч – на рахунку Наталії Лотоцької. У другому матчі бердичівлянки також здобули перемогу над студентками з Житомира з рахунком 4-1. Забитими м’ячами відзначилися Наталія Штіль, Любов Федченко з пенальті, Наталія Лотоцька та Дарина Самсонюк.

Зайнявши перше місце у своїй групі, бердичівлянки вийшли до фіналу, де зустрілися з минулорічними Чемпіонками турніру – командою Житомирського торгівельно-економічного коледжу. Основний час завершився внічию 0-0. А у серії післяматчевих пенальті дівчата були влучнішими та здобули перемогу з рахунком 2-0 і звання Чемпіонок Житомирської області. За підсумками турніру кращим воротарем було визнано гравця команди Бердичівського педагогічного коледжу Марину Корчемлюк.

Склад Чемпіонок Житомирської області серед дівчат з міні-футболу серед Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації – команди Бердичівського педагогічного коледжу: Марина Корчемлюк, Юлія Веселик (капітан команди), Наталія Штіль, Оксана Орлик, Олена Мартьянова, Катерина Присяжнюк, Катерина Залюбівська, Любов Федченко, Анастасія Кравчук, Дарина Самсонюк, Наталія Лотоцька. Тренер-викладач – Богдан Антонюк. 

Спортивний Житомир