22.05.2018 12:19

У Любарі відбувся турнір пам’яті воїнів АТО

На початку травня на спортивному майданчику Любарської гімназії №1 відбувся футзальний турнір, приурочений пам’яті військовослужбовців, жителів району, які загинули, захищаючи Україну в зоні АТО, на Сході України. Організаторами змагань виступили громадські організації СК «Любар» та Любарська РО СТК ТСОУ, за спонсорської підтримки приватних підприємців Ігоря Балдинюка та Миколи Турчина.

На відкритті заходу юні футболісти та запрошені гості: секретар Любарської ОТГ Василь Янко, начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту РДА Наталія Остропольська, заступник Любарського військового комісара Олександр Дорогов, ветерани АТО Олександр Шклярук та Сергій Захарчук, хвилиною мовчання згадали героїв-земляків, яких немає серед нас – Рудніцького Вадима Володимировича (с. Привітів), Батюха Валентина Євгеновича (с. Рогізно), Панасюка Івана Дмитровича (с. Горопаї), Кротюка Миколу Івановича (с. Мотовилівка), Марцуна Андрія Михайловича (с. Юрівка), Войтовича Івана Петровича (с. Авратин), Петрівського Олександра Сергійовича (с. Березівка).

У змаганнях приймали участь команди юнаків 9 класів і молодші Глезненської, Коростківської, Кириївської, Старочорторийської шкіл, а також Любарської гімназії. Матчі проходили по коловій системі, два тайми по 10 хвилин. Ігри проходили в напруженій боротьбі, кожна команда жадала лише перемоги. По завершенню змагань команди в турнірній таблиці розташувалися наступним чином:

1 місце – Любарська гімназія №1;

2 місце – Старочорторийська ЗОШ I-II ст.;

3 місце – Глезненська ЗОШ I-III ст.;

4 місце – Коростківський НВК;

5 місце – Кириївська ЗОШ I-III.

Переможці змагань отримали від спонсорів кубок, грамоти та медалі, призери – грамоти та медалі. Також були відзначені кращі учасники в номінаціях, які отримали грамоти та футбольні статуетки:

«Кращий гравець» – Кузьмич Олексій з Любарської гімназії №1;

«Кращий бомбардир» – Розгон Віталій з Старочорторийської ЗОШ;

«Кращий воротар» – Мясніков Владислав з Любарської гімназії №1.,

Оргкомітет висловлює вдячність вчителям фізкультури, які зі своїми командами взяли участь у турнірі, та спонсорам за фінансову підтримку.

Спортивний Житомир