23.02.2017 16:27

Юнаки Любарської гімназії №1 виграли районну першість з футзалу

Протягом 9-12 лютого 2017 року в спортивному залі Любарської гімназії №1 відбулася першість Любарського району з футзалу серед юнаків U-15. Організаторами змагань стали районна ГО ВФСТ «Колос» (голова Сидорчук Євген Володимирович) та районний відділ освіти Любарської РДА (начальник Будім Сергій Степанович), спонсором змагань виступив приватний підприємець Балдинюк Ігор Іванович.

Про це повідомляє прес-служба АФмЖ.

Заявки для участі у змаганнях надали представники дев’яти команд:  Глезненської ЗОШ I-III ст., ДЮСШ Любар, Кириївської ЗОШ I-IIIст., Коростківської ЗОШ I-II ст., Новочорторийської ЗОШ, Любарської гімназії №1, Малобраталівської ЗОШ I-II ст., Мотовилівської ЗОШ I-III ст. та Юрівського НВК. Після жеребкування команди змагалися в трьох групах, де переможцями стали учні Любарської гімназії №1, Мотовилівської ЗОШ та Новочорторийської ЗОШ. Між собоювони  і розіграли призові місця.

В першій грі футзалісти Любара і Нової Чорториї зіграли внічию 5:5, друга гра Любар – Мотовилівка закінчилася з рахунком 10:1, а третя – Нова Чортория – Мотовилівка  5:3. По завершенню змагань перше місце (по кращій різниці забитих і пропущених м’ячів) дісталося спортсменам Любарської гімназії №1, друге команді Новочорторийської ЗОШ,  третє – Мотовилівській ЗОШ. Від спонсора змагань команди-призери  отримали дипломи, а гравці грамоти та медалі відповідного ґатунку. Також грамотами були відзначені «Кращий воротар», «Кращий бомбардир» та «Кращий гравець».

Одразу ж після футбольних баталій юнаків на майданчик вийшли дівчата для проведення товариських зустрічей в різних вікових групах. До цього вони активно підтримували  команди хлопців своїх шкіл. Змагалися футзалістки Кириївської ЗОШ I-III ст., Мотовилівської ЗОШ I-III ст. та Новочорторийської ЗОШ I-III ст.

Слід відзначити всіх вчителів фізкультури, які зуміли організувати та доставити дітей до місця проведення змагань, а особливо Яткевича Антона Станіславовича, ветерана педагогічної ниви з Мотовилівської, Шимка Сергія Дмиторовича з Новочорторийської та Сологуба Тараса Івановича з Кириївської загальноосвітніх шкіл, які виставляли як хлопців так і дівчат.

Також батьківський комітет та юнаки 2005-2006 р. н. вдячні голові Асоціації футзалу м. Житомира та Житомирської області Тарану В. Л. за матеріальну (подаровані футзальні м’ячі) та моральну підтримку команди.

Спортивний Житомир