13.03.2017 09:13

Житомирський "Атлет" виграв дводенний чемпіонат області з футзалу

Віце-чемпіон Житомира, команда "Атлет" без особливих труднощів виграла дводенний чемпіонат області з футзалу, який 11-12 березня, відбувся у ФОКу.  Атлетівці легко пройшли груповий етап змагань, а у півфіналі розгромили бердичівський East-West з рахунком 14:0.

У фіналі "Атлет" вдруге за два дні зустрівся із СК "Коростень". Гостей вистаило буквально на один тайм. Після нічиєї, 1:1 у першій половині зустрічі, в 2 таймі атлетівці дожали суперників, втомлених важким півфіналом із "Енергією". В підсумку 4:1 і "Атлет" - перший переможець першого в області чемпіонату. І заодно таки отримав путівку до всеукраїнського фіналу АФЛУ.

фінал Чемпіонату Житомирської області

Коростень – ФК “Атлет-Житомир” 1:4 (1:1)
Голи: Козаренко +16; – Коваль 13; Аксьонов 21; Куделькін 34; Тищенко 40;

Єдиною несподіванкою турніру стала поразка житомирської "Енергії" у півфінальній зустрічі з СК "Коростень". Долю матчу вирішила серія пенальті, де сильнішими стали саме коростенці. В підсумку енергетики стали третіми, обігравши у втішному фіналі бердичівський East-West з рахунком 4:1.