06.02.2018 13:55

Атлету не вдається взяти реванш у Енергії. Результати 14 туру вищої ліги Житомира з футзалу

Яцковець рятує для “Енергії” нічию у матчі з ФК “Атлет-Житомир”, а “Грантех” проводить свій найкращий матч у сезоні, але зазнає поразки – підсумки центральних матчів 14 туру Вищої ліги, які відбулися 04 лютого.

У першому матчі туру “Грантех” попри втрату декількох гравців, дав справжній бій “ІнБеву” й хоча продемонстрував 100%-у самовіддачу, все ж поступився “ІнБеву”, переможний гол знову на рахунку Бланка. Не менш напруженим вийшло і протистояння “атлетів” з “енергетиками”. Гравці “Енергії” провалили перший тайм й пропустили два м’ячі, зате у другій 14-хвилинці продемонстрували характер й вирвали нічию, таким чином ставши поки що єдиною командою, яку по ходу Чемпіонату не зумів здолати ФК “Атлет-Житомир”. Програму туру продовжив розгромний “Коростень”, цього разу коростенці відвантажили вісім м’ячів “Медику”, а “ГазМяс” влаштував ефектну гольову перестрілку з “Персеєм”, яка закінчилась перемогою “ГазМясу” з рахунком 8:3. Завершилось все драматичним протистоянням “Форци” з юнаками СК “Візаж-Полісся”, які вигравали по ходу матчу 2:0, тричі пропустили, а на останній секунді матчу вирвали нічию.

ФК «ІнБев» – «Грантех» 4:3 (2:1)

Голи: Вакула 8; Івановський 12; Кожанов 24; Бланк 26; – Орлик 2; Біляченко 19, 23; Трибель – -26;

Попередження: Левченко, Кожанов, Іванов – Орлик

«Енергія» – ФК «Атлет-Житомир» 2:2 (0:2)

Голи: Єлісєєв 20; Яцковець 27; – Гусак 3; Коваль ++12;

Попередження: Максимчук, Єлісєєв, Базь, Яцковець – Киришун, Словінський

«Коростень» – «Медик» 8:4 (3:2)

Голи: Козаренко 8, 13; Миколайчук 11; Пасечник 16, 19; Джус 24; Скорода 27, 28; – Трохліб 3, 14, 21; Безпрозванний 22;

Попередження: немає – Данюк

«ГазМяс» – «Персей» 8:3 (4:3)

Голи: Михайленко 7, 13; Ничипоренко 7, 26; Харчук 11; Прус 22, 26, 26; – Самчик 5, 6; Дорош 7;

Попередження: немає – Балашкевич, Свінцицький, Самчик

ФзК «Форца» – СК «Візаж-Полісся» 3:3 (0:2)

Голи: Шимановський 14; Меліченко 17; Дзюба 22; – Невмержицький 10; Розпотнюк 12; Олексюк 28;

Попередження: Федоренко – Угольніков