29.03.2018 12:22

Бердичівський East West зіграє у Кубку Регіонів АФЛУ 2018

Оскільки віце-чемпіон житомирської області з футзалу ФК "Атлет" відмовився від участі у Кубку Регіонів АФЛУ 2018, Житомирщину на турнірі предствлятиме бердичівський «East West». Згідно жеребу, команда стартуватиме в Кубку в групі С.

Нагадаймо, що в Кубку Регіонів АФЛУ, який відбудеться з 30 березня по 1 квітня у місті Суми, візьмуть участь 22 команди призери відбіркових етапів. 

Всі групи порпереднього етапу:

Група А: «Сумиобленерго» (Суми), «Епіцентр К - Forex Club» (Хмельницький), «Лугексперт» (Сєвєродонецьк), «Енерго» (Кропивницький)

Група В: «Food Centre» (Суми), «Бренд» (Луцьк), «Нова Поліція» (Кропивницький)

Група С: «LEX-VSK» (Суми), «East West» (Бердичів), «ЛІЯ» (Сихий Єланець)

Група D: «Сатурн» (Вапнярка), «Квадр» (Харків), «Продексім-2» (Херсон)

Група E: «Атлетик» (Бровари), «ЯСКО» (Вінниця), «Вікторія» (Краматорськ)

Група F: «Володимир» (Тиврів), «Чайка» (Кремінна), «Торпедо» (Миколаїв)

Група G: «PARTIZAN» (Київ), «Олімпік» (Ужгород), «Локомотив» (Лиман)

До 1/8 фіналу Вищої ліги виходять команди, які посіли перші, другі місця у групах та дві найкращі команди, які посіли третє місце у групах.

Дві найкращі команди, які посіли третє місце у групах серед шести команд, що залишились потрапляють до 1/2 фіналу Першої ліги, а решта команд потраплють до 1/4 фіналу Першої ліги.

Далі все триватиме за стандартною схемою плей-офф: 1/8 фіналу, 1/4 фіналу, 1/2 фіналу і фінал відповідної ліги. Матч за третє місце проводитися не буде, а, отже, звання бронзового призера отримають обидва півфіналісти Вищої ліги турніру.

Спортивний Житомир