19.06.2018 17:51

“Dream Team” виграла перший турнір ліги дворових команд “Мрія”

17 червня у Житомирі на майданчику 23 гімназії розгорнулися баталії першого турніру ліги дворових команд “Мрія”, який проходить за підтримки Асоціації футзалу м. Житомира

Участь у дебютному турнірі взяли 5 команд: житомирські FC “ZT”, “Dream Team”, “СавСервіс”, “Мрія” та ФК “Хажин” з бердичівського району. Протягом неділі команди у безкомпромісній боротьбі змагалися за коловою системою, а на фінішній прямій турніру боротьба за золоті нагороди розгорнулася між “Dream Team” та “Мрією”. Так гравцям “Dream Team” для перемоги на турнірі необхідно було виграти свій заключний матч з різницею у п’ять і більше м’ячів. Із поставленою задачею футзалісти “Dream Team” впорались, хоча й їх суперник – ФК “Хажин”, проявив неабиякий характер й протягом першого тайму на рівних протистояв житомирянам. Однак, у другому таймі гравці “Dream Team” все ж досягли свого й у підсумку завдяки кращій різниці м’ячів здобули перемогу в турнірі. “Мрія” задовольнилась срібними медалями, а їх гравець Едуард Шимановський став кращим бомбардиром турніру, третє місце у FC “ZT”.

За словами ініціатора турніру Андрія Ляміна, подібні змагання будуть регулярними, а дебютний турнір став першим кроком на шляху до відродження ліги дворових команд. Найближчим часом планується черговий турнір “Мрія”, прийом заявок відкритий. Детальну інформацію стосовно турніру можна дізнатися за номером телефону: 068-754-52-73 Андрій.