07.11.2017 15:33

ІнБев, Атлет та Грантех тримають лідерство. Всі результати 3 туру Вищої футзальної ліги Житомира

У неділю, 05 листопада, відбулися матчі 3 туру чемпіонату Житомирщини з футзалу серед команд Вищої ліги.

У центральному протистоянні Вищої ліги “Енергія” по ходу матчу з “ІнБевом” двічі вела в рахунку, але у підсумку зазнала поразки 3:4, героєм “ІнБеву” став Марцун, який на заключних хвилинах матчу оформив дубль. У іншому топовому матчі третього туру “Коростень” хоча і забив тричі, все ж поступився “атлетам” з рахунком 5:3. +4 забитих м’ячі у матчі з “ГазМясом” дозволили “Грантеху” обійти у турнірній таблиці за додатковими показниками “ІнБев”.

Свої перші перемоги у сезоні святкувала “Форца” та юнаки “Візажу-Полісся”. Гравці “Форци” у напруженому матчі лише під завісу матчу зуміли здолати опір дебютанта Вищої ліги “Персея”, а “Візаж-Полісся” відвантажив у ворота “Медика” вісім м’ячів.

«Енергія» – ФК «ІнБев» 3:4 (1:1)

Голи: Єлісєєв 3, ++25; Слюсар 23; – Івановський 14; Кожанов 20; Марцун ++26, 27;
Попередження: Єлісєєв – Самчик
Вилучення: немає – Горло

ФК «Атлет-Житомир» – «Коростень» - 5:3 (2:0)

Голи: Коваль 12; Борисюк 14; Омелянчук 25; Гусак 26; Чапський 26; – Черепанський 17; Скорода 27, -28, 28;

«Медик» – СК «Візаж-Полісся» 2:8 (2:3)
Голи: Любченко 6; Когут 8; – Розпотнюк 3; Олексюк 11, 24, 26; Виговський 12; Невмержицький 19, 22, 28;
Попередження: немає – Чорновол

У звітному матчі капітан СК «Візаж-Полісся» Розпотнюк продовжив власну традицію класних голів із дальньої дистанції. Цього разу влучний постріл Олександра залишив не при справах голкіпера «Медика» Костюкова. На гол Розпотнюка «медики» відповіли за три хвилин, найкраще у ситуації на підступах до воріт гостів розібрався Любченко. Не менш класним вийшов удар Когута зі штрафного, який призвів до другого взяття воріт гостів. Проте юнаки «Візаж-Полісся» не опустили руки і ще до перерви не лише зрівняли рахунок зусиллями Олексюка, а й вийшли вперед після дальнього пострілу Виговського.

Усі спроби господарів вирівняти гру у другому таймі завершились невдачею, тоді як підопічні Шиманського пристосувалися до гри на контр-атаках і на 19-й хвилині знову забили, гол на рахунку Невмержицького. Другий гол Віталія й підсумковий четвертий пропущений змусив «медиків» грати у п’ять польових, але вплинути на гру господарі так і не змогли, пропустивши ще стільки ж: по хет-трику оформили Олексюк із Невмержицьким.