14.11.2017 14:21

ІнБев та Атлет зберігають лідерство. Результати 4 туру вишої футзальної ліги Житомира

У неділю, 12 листопада, відбулися чергові поєдинки чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Вищої ліги. Втім для лідерів турнірної таблиці нічого не змінилося - ФК “Атлет-Житомир” і ФК “ІнБев” здобули перемоги над “ГазМясом” і СК “Візаж-Полісся” відповідно й із 12-ма очками продовжують ділити перших дві сходинки у турнірній таблиці.

У чемпіонські плани “Грантеха” втрутилась “Енергія”, яка у звітному турі завдала поразки оновленій команді з рахунком 6:2. “Форца” несподівано легко розібралася з “Медиком” – 4:0, а “Персей” приголомшив коростенців – перемога житомирян 2:1. Наразі саме “Форца”, “Енергія” та “Персей” з шістьма набраними очками розташувалися на 4-6 місцях.

«ГазМяс» – ФК «Атлет-Житомир» - 4:7 (1:4)

Голи: Мороз 9; Островський 16; Іщенко 26; Прус 28; – Чапський 3; Коваль 6, 13, 26; Борисюк 9; Гусак 24; Ткачук 26;
Попередження: Островський – немає

«Енергія» – «Грантех» - 6:4 (1:1)
Голи: Єлісєєв 10, 22; Слюсар 18; Петренко 20; Максимчук 20; Юрченко 24; – Чупринський 8; Шмайхель 21; Ничипоренко 24; Алєксєєв 26;
Попередження: Максимчук, Єлісєєв, Яцковець – Орлик, Ничипоренко

Розуміючи ціну помилки, на першу половину тайму команди обрали надобережну тактику, лише зрідка загрожуючи воротам одна одної. Першими пристрілку почали «енергетики», натомість відкрити рахунок вдалося гравцям «Грантеха». Якщо з першим ударом воротар «Енергії» Гутник впорався, то на добивання Чупринського ні Олег, ні його одноклубники не встигли. Після пропущеного голу підопічні Подранного остаточно перехопили ініціативу і невдовзі забили, гол в активі Єлісєєва. Однак, кінцівка тайму була за гостями, внаслідок чого воротарю «Енергії» Гутнику довелося декілька разів вступати у гру.

У другому таймі команди додали у результативності, яка вилилась у три голи «Енергії» з інтервалом у три хвилини. Виправляти становище футзалісти «Грантеха» вирішили за допомогою чисельної більшості. За такого розвитку подій команди влаштували футзальні «гойдалки»: на кожен гол «Грантеху», «енергетики» відповідали своїм влучним пострілом, а тому перевага «Енергії» у два м’ячі постійно зберігалася. Скоротити цей розрив гості, як не старалися, а так і не зуміли – перемога «Енергії» 6:4.

«Коростень» – «Персей» - 1:2 (1:1)
Голи: Джус 2; – Лавріченко 14; Дорош 25;
Попередження: Мартинович – немає

Коростенці примудрилися забити у першій же свої атаці, коли капітан номінальних господарів Джус опинився у потрібному місці в потрібний час. У «Персея» всі атаки були зав’язані на Дороші, а свій найкращий момент Олександр мав всередині тайму, коли фінтами прибрав декількох суперників, але влучити у рамку не зумів. Житомиряни продовжили тиснути на ворота суперника і нарешті досягли свого під завісу тайму – Лавріченко пробив по недосяжній для воротаря «Коростеня» траєкторії і м’яч транзитом від стійки опинився у воротах.

На початку другого тайму класну нагоду мав Балажкевич, але із вигідної позиції Андрій пробив повз ворота. А тим часом Дорош продовжував феєрити, але Олександр марнував момент за моментом. Втім, Дорош не опускав руки і врешті-решт все ж досяг свого наприкінці тайму, коли пройшов двох опонентів і не залишив шансів воротарю «Коростеня» Грабовцю. Коростенці одразу ж додали в активності і уже житомиряни були змушені оборонятися. Навалу суперника гравці «Персея» стримали і здобули свою другу перемогу в сезоні.

ФзК «Форца» – «Медик» - 4:0 (1:0)
Голи: Бушило 7; Шимановський 18; Меліченко 23; – Когут аг 23;
Попередження: немає – Романенко

З-поміж боротьби, нехай і не завжди футзальної, команди вибрали три моменти. Перший із них мали гравці «Форци» і перетворили його у гол Бушила. «Медики» протягом тайму двічі загрожували воротам «Форци»: спочатку Романенко приклався до м’яча з дальньої дистанції, але його удар зупинила поперечка, а невдовзі уже стійка зіграла за господарів.

У дебюті другого тайму господарі подвоїли свою перевагу, коли Шимановський реалізував свій вихід віч-на-віч. Чи не одразу доводити рахунок до 3:0 міг Дзюба, але Микола забарився з ударом і свій момент змарнував. Що не вдалося Дзюбі виконав Меліченко, який, як і його одноклубник Шимановський, реалізував своє рандеву з воротарем «Медика». А за мить чергова атака господарів завершилася четвертим голом у ворота гостів. У надії забити бодай гол престижу, заключну хвилину матчу «медики» пішли грати з п’ятим польовим але становище так і не виправили.

ФК «ІнБев» – СК «Візаж-Полісся» - 4:0 (2:0)
Голи: Кожанов 3; Левченко 14; Федорченко 16; Вакула 28;
Попередження: Марцун, Коробка, Федорченко – немає
Вилучення: немає – Розпотнюк

Звітний матч для «ІнБева» почався з голу президента клубу Кожанова, а от всі подальші спроби господарів збільшити свою перевагу закінчились невдачею. В першу чергу заслуга в цьому воротаря СК «Візаж-Полісся» Гасанова, який щоразу рятував свою команду від неминучого голу. Підопічні Шиманського також мали свої шанси біля чужих воріт, нехай і не такі численні. Чи не найкращий із них був у Олексюка, але Андрію на вістрі атаки не вистачило холоднокровності у вирішальний момент, а тому воротар «ІнБева» Євтушок загрозу нівелював. Тим не менше господарі досягли свого наприкінці тайму, гол на рахунку Левченка.

Друга половина матчу пройшла під повним домінуванням гравців «ІнБева», які на 16-й хвилині зусиллями Федорченка втретє засмутили воротаря гостів. Підопічні Соколовського не зупинилися на досягнутому і протягом другої 14-хвилинки продовжили підбирати ключі до воріт суперника. Юнаки СК «Візаж-Полісся» грали на відбій, а пропустили лише після вилучення свого капітана Розпотнюка, за що їх покарав Вакула.