18.12.2018 11:00

ІнБев втрачає очки, Атлет повертає лідерство. Всі результати 9 туру Вищої ліги Житомира з футзалу

Останній тур І кола Вищої ліги Житомира з футзалу, який відбувся в неділю, 16 жовтня, додав інтриги в боротьбу за золоті медалі сезону 2018/19рр.

У центральному матчі туру ІнБев несподівано втратив очки у матчі із "Кварою". При цьому "пивовари" до середини другого тайму програвали 1:3 і лише на останніх хвилинах зуміли втрятуватися від поразки завдяки голам Олега Нечипоренка та Ігора Іванова.

А от головні конкуренти ІнБева свої поєдинки виграли. "Енергія" обіграла "Грантех", а "Атлет" розгромив "Персей" 12:1 і повернув собі першу сходинку в турнірній таблиці, випереджаючи підопічних Михайла Соколовського за різницею забитих і пропущених м'ячів.

Енергетики йдуть третіми, відстаючи від лідерів всього на одне очко. Решта команд серйозно відстали.

Друге коло Вищої ліги стартуватиме вже 6 січня 2019 року.