12.09.2018 12:42

Команда АТ “Житомиробленерго” стала срібним призером X турніру ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”

У місті Южному Одеської області на базі спортивного комплексу “Портовик” з п’ятого по сьоме вересня відбувся ювілейний X турнір з футзалу серед аматорських команд енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”.

Участь у змаганнях взяли 7 команд: АТ “Житомиробленерго”, ПрАТ “Київобленерго”, АТ “Чернівціобленерго”, ПрАТ “Кіровоградобленерго”, АТ “Херсонобленерго”, ПрАТ “Рівнеобленерго”, АТ “Одесаобленерго”, які зіграли за коловою системою.

Житомиряни під керівництвом Миколи Подранного почали турнір з перемоги 3:0 над одеситами, з рахунком 5:2 здолали киян, взяли три очки у матчі з командою “Херсонобленерго” й розгромили “Рівнеобленерго” з рахунком 8:0. В останній ігровий день футзалісти “Житомиробленерго” виступали не так успішно: розписали мирову 2:2 з організаторами турніру – ПрАТ “Кіровоградобленерго”, а у вирішальному матчі зазнали мінімальної поразки від своїх принципових суперників – “Чернівціобленерго”. Результати заключного ігрового дня поставили хрест на чемпіонських амбіціях житомирян й у турнірному заліку вони поступились першою сходинкою команді АТ «Чернівціобленерго», бронза у “енергетиків” ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

за матеріалами АФЖО

Спортивний Житомир