30.05.2018 18:02

Кубок Житомирської області: МФК “Галант” очолює групу А

У вівторок, 29 травня, команди групи А дали старт другому туру Кубку Житомирської області.

«Довжик» – «Галант» 3:9 (2:3)

Голи: Войналович 6, 12; Бобла 17; – Бенедицький В 1; Тарасюк 6; Добровінський 10, 25; Безверхий 15; Сінкевич 18, 25; Грищенко 21, 26;

Попередження: Ганський – немає

На звітний матч суперники вийшли без воротарів, а тому і м’яч, який влетів у ворота «Довжика» на 30-й секунді, вболівальників у залі ФОКу не здивував. А поки гравці «Довжика» збиралися з думками Тарасюк подвоїв перевагу своєї команди. Після другого пропущеного голу господарі серйозніше взялися за справу, внаслідок чого гравцю «Галанту» Войцеховському довелося попітніти у рамці воріт. Втім, Артем був безсилий, коли забивав Войналович. Зате під завісу тайму Артем був на місці в епізоді коли Сак повинен був зрівнювати рахунок у матчі, однак у найвідповідальніший момент Дмитро не зумів обробити м’яч і втратив нагоду. А у відповідь гості забили – Добровінський підловив на помилці воротаря суперника. Та свій другий гол гравці «Довжика» все ж забили, надію своїй команді подарував той-таки Войналович.

Подібного сценарію команди притримувались і у другому таймі. Так на гол Безверхого у «Довжика» влучним пострілом відповів Бобла. А от на гол Сінкевича у господарів відповіді не знайшлося, а оскільки в атаці футзалісти «Довжика» були непереконливими, гравці «Галанту» не втратили свого чергового шансу й Грищенко зі штрафного довів рахунок до 6:3. Опісля господарі остаточно зневірились у власних силах й за час, що залишився до завершення матчу пропустили ще тричі – 9:3 МФК «Галант» закріплює своє лідерство у групі А.

«Спарта» – «Форца-1» 2:7 (1:3)

Голи: Іськов 4, 23; – Савчин 8, 22; Рогоза 11; Трофімов 13, 23; Євтушок 21; Ковпак 25;

Попередження: Іськов – немає

Гравці «Форци-1» почали матч що називається з місця в кар’єр, однак окрім змарнованого виходу віч-на-віч Шимановського в атаці нічим не запам’ятались. У відповідь на це бердичівляни відповіли забитим м’ячем – перший же момент «Спарти» у матчі на гол перетворив Іськов. Житомиряни заграли в атаці з подвійним завзяттям й після декількох змарнованих нагод і поперечки Ковпака, Савчин зрівняв рахунок у матчі, а невдовзі Рогоза вивів «Форцу-1» вперед. Житомиряни не збиралися зупинятися на досягнутому, а постійний тиск на ворота суперника дав свій результат на заключній хвилині тайму, коли у Трофімова нарешті спрацювала тактика «на стовпа» – 3:1.

У другому таймі гравці «Форци-1» не збавляли обертів, а тому і воротар «Спарти» Острожинський був змушений постійно рятувати свою команду. Віталію це вдавалося аж до 21-ї хвилини, четвертий гол «Форци-1» забив Євтушок. Після цього пропущеного м’яча гравці «Спарти» опустили руки й у підсумку пропустили ще двічі. Щодо атакуючих звитяг бердичівлян, то у другому таймі вони особливо не докучали воротарю житомирян Кучеруку, однак свій гол все ж забили – Іськов оформив дубль. По дублю також оформили гравці «Форци-1» Трофімов та Савчин, а фінальна сирена зафіксувала перемогу житомирян із рахунком 7:2.