09.08.2018 15:00

“Квара” виривається у лідери групи В кубку міського голови Житомира з футзалу

“Квара” долає опір непоступливих “Трьох Ведмедів”, а “Довжик” починає свій турнірний шлях у Кубку Житомирського міського голови з перемоги над – результати другого туру у групі В.

ФК «Довжик» – «Рятівник» 5:3 (2:1)

Голи: Біденко 9; Данюк 15; Бобла 18; Шпінь 24; – Сторожук 7; Островський аг 13; Русецький 17; Коваль 24;

Попередження: Ляшук – немає

Команди почали звітний матч із обміну моментами, а першими вигоду з такої тактики отримали «рятівники» – Сторожук і 1:0. Виправляти ситуацію для господарів взявся Біденко, який за дві хвилини відновив паритет. Забитий гол надав неабиякого емоційного поштовху гравцям «Довжика», внаслідок чого вони взялися із подвійним завзяттям атакувати ворота суперника. Воротар гостей крутився як білка в колесі, але справно рятував свої ворота. Коли ж «рятівники» вирішили, що звели перший тайм внічию, Данюк за чотири секунди до перерви вивів «Довжик» вперед.

У другій 13-хвилинці гості відквитали один м’яч, щоправда пропустили двічі, а тому другу половину тайму «рятівник» Галетко почав у манішці п’ятого польового. А поки гості шукали свою гру, пропустили вп’яте після розіграшу стандарту і удару головою Шпіня. І хоча Коваль забив у відповідь, за час, що залишався до завершення матчу, «рятівники» гру не врятували – поразка 5:3.

«Три ведмеді» – «Квара» 2:7 (1:3)

Голи: Подільник 4, 20; – Іванов 9; Горбачевський 11; Гаврішенко 12; Тарасюк 17, 22; Безверхий 18, 19;

Попередження: Шакор – Безверхий, Кварацхелія

Вилучення: немає – Іванов

Бердичівські «Три Ведмеді» і у другому матчі взялися підтверджувати реноме незручного і непоступливого суперника, і як наслідок, витримавши стартову навалу «Квари», забили, гол зі штрафного в активі Подільника. Житомиряни підбирали ключі до воріт «Трьох Ведмедів» п’ять хвилин, зате після голу Іванова одразу ж вийшли вперед, а невдовзі розіграли зразкову контр-атаку, яку влучним пострілом увінчав Гаврішенко.

У дебюті другого тайму гравці «Квари» заграли значно результативніше в атаці і до 19-ї хвилини довели свою перевагу до п’яти м’ячів, після чого дозволили бердичівлянам відквитати один гол. Перевага «Квари» могла бути значно більшою, якби не фантастичні сейви голкіпера «Трьох Ведмедів» Шакора. Та як би не старався Роман, а завадити Тарасюку, який забивав всьоме, не зміг.