13.03.2018 15:43

Микола Подраний: Давно відчувалося, що Енергія має виграти або чемпіонат міста, або області

Перемога “Енергії” у чемпіонаті Житомирщини для багатьох стала маленькою несподіванкою. Але підопічні Миколи Подраного вже багато років є призерами міста і сильним, стабільним колективом із серйозним потенціалом. Тому такий результат є цілком закономірним. Тим паче, що в цьому сезоні атлетівці так і не змогли обіграти енергетиків ні в міських, ні в обласних перегонах.

- В першу чергу хочу порадіти за наших гравців. Вони достойні цієї перемоги. Справді, вже другий рік відчувалося, що в наших силах взяти або чемпіонат міста, або область. Але завжди виникали якісь моменти, що не дозволяли цього зробити. Відчувалося, що команда до цього готова. Хлопці, як витримане вино - досягли свого максимуму і вистрелили. Так сталося, що навіть фортуна при битті пенальті показала, що ми достойні чемпіонства, - прокоментував результати фіналу тренер "Енергії" Микола Подраний.

- За рахунок чого вдалося обіграти "Атлет"?

- В ході чемпіонату нам було легше грати з "Атлетом", чим у фіналі. Тоді у першому колі ми виграли, в другому - зіграли внічию. Тут так само - нічия і перемога. Тепер було набагато важче. Але фінал - це така штука, що налаштовувати нікого не потрібно. Мотивація у хлопців була максимальна, як і самовіддача. 

- Як будете готуватися до фіналу?

В звичному режимі. Дякуючи нашому керівництву у нас створені всі умови для гарної підготовки. Побудований зал, який надається нам в будь-яку пору доби, де ми можемо тренуватися і займатися улюбленою справою. Регулярні тренування, спокійно будемо готуватися.

- Які ще найближчі плани у команди?

- Основне наше завдання - підготовка до внутрішніх змагань - чемпіонату серед енергопостачальних компаній. Ми - триразові чемпіони України. І в травні-чернві в Чернівцях буде новий чемпіонат. Це для нас новий виклик, до якого ми будемо готуватися.

Спортивний Житомир