24.05.2018 16:45

Огляд стартових матчів кубку Житомирщини з футзалу

У вівторок, 22 травня, у залі ФОКу двома матчами стартував розіграш Кубку Житомирської області. У розіграші Кубку 2018 року візьме участь 20 команд, до житомирських колективів додалися бердичівська “Спарта” і представник житомирського району – «Довжик».

До слова, дебют бердичівської «Спарти» відбувся у перший же день змагань, на долю бердичівлян випав нелегкий матч із «Галантом». Попри неабияку жагу до перемоги й цілу низку гольових моментів, бердичівляни так і не зуміли пробити воротаря житомирян Гутника, тоді як польові гравці «Галанту» продемонстрували справжній майстер-клас із реалізації – розгромна перемога житомирян 9:0.

«Галант» – «Спарта» 9:0 (4:0)

Голи: Бенедицький В. 6, 24; Безверхий 12, 20, 23; Тарасюк 12, 19; Войцеховський 13; Левчук 21;

Попередження: Тарасюк – Бенедицький А. – Артелемійчук

Натомість матч-відкриття турніру видався на славу: сім голів на двох і неймовірний камбек «Олесани» за дві хвилини.

«Олесана» – «Форца-1» 4:3 (1:1)

Голи: Савицький С. 8, 26; Мельничук 25; Сога 26; – Шимановський 1; Чистяков 15; Ковпак 23;

Попередження: Сога – немає

Після швидко пропущеного голу у виконанні Шимановського, гравці «Олесани» взялися виправляти ситуацію  й невдовзі досягли свого коли Сергій Савицький зрівняв рахунок у матчі. На відміну від першого тайму, у другій 13-хвилинці футзалісти «Форци-1» після голу Чистякова, продовжили грати першим номером й невдовзі Ковпак довів перевагу «Форци-1» до двох м’ячів. «Олесана» довго запрягала, але швидко поїхала: впродовж двох хвилин гравці «Олесани» Мельничук і Савицький ліквідували дефіцит у два м’ячі, а Сога за 16 секунд до фінальної сирени приголомшив суперника, відправивши у їх ворота четвертий гол – 4:3 «Олесана» розпочинає Кубок Житомирської області з перемоги.

23 травня в боротьбу за Кубок Житомирської області включилися команди групи В.

«Рятівник» – «Твій час-ЖДТУ» 1:4 (1:1)

Голи: Грищук 13; – Стукал 11, 16; Свєста 24; Виговський 24;

Попередження: Захарченко, Бондар – Свєста, Виговський

План гравців «Твій Час-ЖДТУ» на стартовий відрізок матчу не спрацював – “рятівники” не просто стримали натиск суперника, а й поступово посунули гру до власних воріт. За такого розвитку подій уже воротарю гостей Панасюку довелося все частіше вступати у гру. А поки футзалісти «Рятівника» обстрілювали ворота суперника, Стукал зумів протиснути опонента, втік «на побачення» з воротарем і реалізував свій шанс – 1:0. «Рятівники» все ж досягли свого за дві хвилини, успіх господарям приніс реалізований Грищуком штрафний. Гості спробували виграти перший тайм зусиллями все того ж Стукала, але потужний постріл Руслана парирував воротар господарів Синицький.

У дебюті другого тайму воротарю «Твіч Час-ЖДТУ» Панасюку довелось попітніти, парируючи удар Захарченка і вихід віч-на-віч Сторожука. Однак, як і у першому таймі гості покарали «рятівників» при першій же нагоді, гол в активі Стукала. Господарі не збавляли обертів, але що тільки не вигадували біля чужих воріт, м’яч вперто не йшов у рамку. Задачу для гравців «Рятівника» ускладнили Свєста і Виговський, які почергово розписалися у воротах господарів й тим самим встановили остаточний результат матчу – перемога «Твій Час-ЖДТУ» 4:1.

«Joystick» – ФСК «Роял» 5:3 (2:1)

Голи: Чопнеко 8, ++24; Березовський 11, 23; Повніч 26; – Бахур 5, 17; Денисюк 21;

Попередження: Устимович – Пилипчук

Попри стартовий натиск гравців «Joystick», саме воротар господарів першим був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт після провалу у захисті і контр випаду Бахура. Після пропущеного голу гравці «Joystick» заграли в атаці з подвійним завзяттям й після серії змарнованих нагод Чопенко відновив паритет. Опісля гравці «Joystick» продовжили домінувати на майданчику й за дві хвилин знову засмутили воротаря ФСК «Роял» Остапенка.

На початку другого тайму травми зазнав один із лідерів атаки гостей Євдощук, а тому роль лідера взяв на себе Бахур. Саме Євген взявся виконувати штрафний удар й потужним пострілом зняв павутиння з дев’ятки воріт «Joystick» – 2:2. Опісля команди взяли паузу, яку порушив Денисюк: Олександр у силовій манері видряпав м’яча і не залишив шансів голкіперу господарів Бойку. На виправлення ситуації футзалістам «Joystick» знадобилось дві хвилин: спочатку Березовський дальнім пострілом застав зненацька воротаря ФСК «Роял» Остапенка – 3:3, а невдовзі господарі отримали шанс на дабл-пенальті, який реалізував Чопенко. Крапку у звітному матчі поставив Повніч – 5:3 «Joystick» починає Кубок Житомирської області з перемоги.