19.10.2017 09:19

Олевчани виграли Кубок міністра оборони України з футзалу у Житомирі

У неділю, 15 жовтня, у Житомирі відбулися вирішальні матчі Кубку Міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України.

Про це повідомляє прес-служба АФЖО.

Участь у фінальній частині Кубку взяли вісім юнацьких команд: Коростенський міський колегіум, Попільнянська гімназія, Підлубівська ЗОШ (Ємільчинський р-н.), Олевська ДЮСШ, житомирська ЗОШ №27, Коростишівський педагогічний коледж, а також команди Хорошівської та Баранівської ОТГ. Також за звання володаря Кубку міністра оборони України змагалися дві дівочих команди: Селянщинського спортивного ліцею і Стрибізької ЗОШ.

За підсумками чвертьфінальних матчів путівку до 1 фіналу здобули команди житомирської ЗОШ №27 та Коростенського міського колегіуму, які склали першу півфінальну пару, а також Олевської ДЮСШ і Підлубівської ЗОШ. Житомиряни з коростенцями уже вдруге зустрічалися в рамках Кубку і цього разу учні 27-ї ЗОШ знову були сильнішими, хоча і здолали коростенців лише у серії післяматчевих пенальті. У іншому півфіналі вихованці Олевської ДЮСШ впевнено обіграли команду Підлубівської ЗОШ – 7:0.

Вирішальному матчу передував інший фінал – серед дівчат. У ньому зійшлися команди Стрибізької ЗОШ та Селянщинського спортивного ліцею. Дівчачий фінал став бенефісом учениці Стрибізької ЗОШ Кісельової Дарини, яка оформила покер, а її команда оформила розгромну перемогу 5:0 над командою Селянщинського спортивного ліцею. Фінал серед юнаків видався куди напруженішим. До середини першого тайму житомиряни “горіли” 3:0, але олевчани зарано повірили у перемогу й наприкінці матчу пропустили два м’ячі. Команді Олевської ДЮСШ не вистачило трьох хвилин до перемоги в основний час – рятівний гол у складі житомирян забив Ярослав Довбиш. Однак у серії пенальті учні ЗОШ №27 вичерпали свій ліміт фортуни й у підсумку поступилися олевчанам.

Церемонію нагородження переможця, призерів та лауреатів Кубку провели почесні гості, серед яких радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко, Народний Герой України Вадим Свириденко і голова комітету аматорського та масового футзалу Асоціації футзалу України Микола Сергієнко.