ФутзалФутзал в Житомирі

Дата: 22.03.2018 15:30
У другому матчі групового етапу Всеукраїнського фіналу АФЛУ житомирська "Енергія" зазнала поразки від сумської "Технології". Таким чином турнірне становище нашої команди залежатиме від завершального поєдинку в групі між сумчанами та вінничанами.
Дата: 22.03.2018 13:21
У четвер, 22 березня, в Києві стартував Всеукраїнський фінал АФЛУ. Наше місто на турнірі представляє СК "Енергія", яка виграла чемпіонат Житомирщини.
Дата: 22.03.2018 09:39
У четвер, 22 березня, житомирська “Енергія” розпочне боротьбу на Всеукраїнському фіналі АФЛУ. Нагадаємо, за результатами жеребкування житомиряни зіграють у групі В з «Володимир» (смт. Тиврів, Тиврівсьий р-н, Вінницька обл.) і «Технологією» (Суми). Обидва матчі відбудуться у залі КПІ.
Дата: 20.03.2018 16:18
У вівторок, 20 березня, в Києві відбулося жеребкування всеукраїнського фіналу АФЛУ. Згідно жеребу, житомирська "Енергія" потрапила в групу В, де її суперниками стали ФК "Володимир" (Вінницька обл.) та "Технологія" (Суми). Поєдинки фіналу відбудуться вже 22 березня.
Дата: 20.03.2018 16:01
СК “Коростень” демонструє 100%-ий результат і здобуває звання Чемпіона Житомирської області серед ветеранів 40+.
Дата: 20.03.2018 11:58
У вівторок, 20 березня, відбудеться жеребкування всеукраїнського фіналу АФЛУ. У цих змаганнях візьмуть участь 19 чемпіонів відбіркових етапів. Фінал прийматиме Київ з 22 по 24 березня. Нагадаймо, що місто Житомир представлятиме "Енергія".
Дата: 20.03.2018 11:16
Минулого тижня у Житомирі та Бердичеві 26 ветеранських команд виборювали звання чемпіонів України у двох вікових категоріях – 45+ та 55+. Окрім зміни традиційних вікових категорій (наймолодші ветерани 35+ не зібрали необхідної кількості команд) змін зазнала й схема розіграшу чемпіонату серед команд 45+. Так після завершення групового етапу команди 45+ виходили до плей-оф із «золотими очками».
Дата: 16.03.2018 13:30
У п'ятницю, 16 березня, житомирський ІнБев/НПУ обіграв у товариському матчі столичний ХІТ з рахунком 4:3. Гра відбулася в Києві у рамках підготовки до плей-офф чемпіонату України з футзалу Екстра-лігу.
Дата: 13.03.2018 15:43
Перемога “Енергії” у чемпіонаті Житомирщини для багатьох стала маленькою несподіванкою. Але підопічні Миколи Подраного вже багато років є призерами міста і сильним, стабільним колективом із серйозним потенціалом. Тому такий результат є цілком закономірним. Тим паче, що в цьому сезоні атлетівці так і не змогли обіграти енергетиків ні в міських, ні в обласних перегонах.
Дата: 12.03.2018 17:11
З 15 по 18 березня Житомир стане місцем проведення чергового етапу чемпіонату України серед ветеранів у жвох вікових категоріях - 45+ та 55+.
Дата: 12.03.2018 11:46
У неділю, 11 березня, в Житомирі відбулися вирішальні поєдинки чемпіонату Житомирщини з футзалу.
Дата: 11.03.2018 09:27
В суботу, 10 березня, в Житомиір відбулися матчі групового етапу чемпіонату Житомирської області з футзалу. У групі А "Атлет" і "Енергія" зіграли між собою внічию та обіграли бердичівлян. В групі В до наступного раунду вийшли "ІнБев" та "ІстВест".
Дата: 09.03.2018 15:07
ФК "ІнБев" не зміг захистити титул чемпіона Житомира з футзалу, здобутий минулого сезону. Але срібні нагороди нового чемпіонату президент клубу Констянтин Кожанов вважає також гарним результатом. Тим паче, що перед цим клубу двічі ставав бронзовим призером міста і тепер зібрав повний комплект нагород.
Дата: 06.03.2018 16:46
Заключний 18-й тур вищої ліги Чемпіонату м. Житомира розставив всі крапки над “і”, визначивши срібних та бронзових призерів, а також дав відповідь на питання хто покидає вищий дивізіон Житомира.
Дата: 05.03.2018 15:38
Сезон 2017/2018 у другій лізі – сезон дебютантів: “Левків” у фінальному матчі сезону перемагає FC Mint й стає переможцем другої ліги, а інший представник житомирського району – тетерівський “Дангард”, у важкій дуелі вириває бронзові нагороди у “Грифону”.
Дата: 04.03.2018 12:22
В неділю, 04 березня, в Житомирі фінішує чемпіонат міста з футзалу серед команд вищої ліги. В цей день відбудуться поєдинки заключного, 18 туру. Переможець вже відомий - титул чемпіона повернув собі "Атлет-Житомир". Але зберігається невеличка інтрига щодо інших призових місць. Хоча перемога ГазМясу над ІнБевом виглядає фантастичною, але, як кажуть, м'яч круглий.
Дата: 27.02.2018 14:56
17 лютого розпочався Чемпіонат Житомирської області серед ветеранів у віковій категорії “40+”. У цьогорічному розіграші турніру беруть участь 7 команд, серед яких житомирські “Іоланта”, “Старт” й “Авіатор”, СК “Коростень”, СК “Бердичів”, черняхівський “Граніт” і збірна Житомирської області 55+.
Дата: 27.02.2018 14:31
У неділю, 25 лютого, в Житомирі відбувся 17-й тур Вищої ліги чемпіонату Житомира з футболу. Він став найрезультативнішим: у чотирьох із п’яти матчів було забито більше 10 голів, а “ІнБев” з “Енергією” спромоглися покращити рекорд результативності Чемпіонату.
Дата: 27.02.2018 11:43
МФК “Галант” – переможець першої ліги Чемпіонату м. Житомира сезону 2017/2018 рр. Чемпіонський титул “Галант” оформив у матчі з “Актив-Агро”, якийвідбувся у суботу, 24 лютого. Підопічні Воловня святкували перемогу з рахунком 3:1.
Дата: 22.02.2018 18:18
15 лютого у Житомирі завершилось друге коло першої ліги України серед жіночих команд. Протягом двох днів (14-15 лютого) чотири жіночих команди у залі ФОКу розігрували путівки до фінального раунду змагань.
Дата: 22.02.2018 12:34
В суботу-неділю, 24-25 лютого, на житомирян чекають чергові шалені футзальні вихідні. Головною подією, безумовно, стане поєдинок 1/4 Кубку України з футзалу. Наш ІнБев/НПУ знову прийматиме львівську "Енергію". Минулого тижня житомиряни вже змогли обіграти енергетиків в рамках Екстра-ліги. І повторити цей успіх буде надзвичайно важливо, але, одночасно, дуже важко.