ФутзалФутзал в Житомирі

Дата: 29.09.2018 21:01
Услід за Форцою, в боротьбу за Кубок Волинської газети, який стартував 29 вересня у Луцьку, вступив і чинний чемпіон турніру, житомирський ІнБев. Житомирянам вдалося здобути три перемоги і вийти в плей-офф з першого місця.
Дата: 29.09.2018 14:25
У суботу, 29 вересня, у Луцьку на майданчику футзального центру ТРЦ «Адреналін-Сіті», відбулися матчі першого ігрового дня традиційного турніру серед аматорських команд на призи «Волинської газети». Нагадаймо, що участь у турнірі беруть одразу дві житомирські команди - ІнБев та Форца.
Дата: 28.09.2018 11:47
Житомирські команди ІнБев та Форца візьмуть участь у Кубку «Волинської газети», який 29 вересня стартує у Луцьку. На першому етапі ІнБев зіграє в групі D, де їх суперниками стануть Спартак, Радивілівмолоко, Фіміам. Форца ж зіграє у групі В.
Дата: 25.09.2018 16:50
Другий тур Чемпіонату міста серед дворових команд, який відбувся протягом 21-23 вересня, змінив розстановку сил у турнірному заліку обох груп.
Дата: 21.09.2018 15:16
На календарі кінець вересня, а це означає, що саме час задуматись за яку команду Ви будете грати на Відкритому Чемпіонаті м. Житомира, старт якого назначено на 20 жовтня.
Дата: 21.09.2018 15:08
У Житомирі триває Чемпіонату міста серед дворових команд. Протягом 21-23 вересня будуть зіграні чергові матчі турніру. Пропонуємо вашій увазі розклад ігор.
Дата: 14.09.2018 11:37
У п'ятницю, 14 вересня, в Житомирі стартує футзальний Чемпіонат міста серед дворових команд. У турнірі візьме участь 10 команд, які зіграють у двох групах.
Дата: 13.09.2018 10:17
У середу, 12 вересня, в Житомирі футзальний клуб ІнБев презентував оновлений склад своєї команди Екстра-ліги, яка вже в неділю, 16 вересня, стартує в новому сезоні вищого дивізіону країни.
Дата: 12.09.2018 12:42
У місті Южному Одеської області на базі спортивного комплексу “Портовик” з п’ятого по сьоме вересня відбувся ювілейний X турнір з футзалу серед аматорських команд енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”.
Дата: 10.09.2018 14:36
Сьомого вересня у залі ФОКу відбувся вирішальний матч Відкритого Кубку Житомирського міського голови 2018 р., звання переможця турніру розігрували “Квара” і “Грантех”. Нагадаємо, перший розіграш трофею відбувся ще у далекому 1995 році, а регулярним турнір став починаючи з 1998 року.
Дата: 06.09.2018 19:19
У п'ятницю, 14 вересня, у Житомирі стартує футзальний Чемпіонат Житомира серед дворових команд. Учасники турніру зіграють за коловою системою.
Дата: 06.09.2018 19:00
У перших півфінальних матчах, які відбулись у залі ФОКу п’ятого вересня, ФК “Атлет-Житомир” нічого не зумів вдіяти з академічною грою “Грантеха” у захисті й зразковою реалізацією – поразка 0:2, а “Joystick” з “Кварою” влаштували футзальні гойдалки, які завершились з рахунком 5:4 на користь “Joystick”.
Дата: 05.09.2018 14:39
“Грантех” у непростому матчі здолав опір “Рятівника”, а “Joystick” прогнозовано переміг “Стандарт” – результати заключних чвертьфінальних протистоянь Відкритого Кубку Житомирського міського голови. Таким чином до півфіналу турніру пробились “Квара”, ФК “Атлет-Житомир”, “Joystick” і “Грантех”,
Дата: 04.09.2018 14:00
Відкритий Кубок Житомирського міського голови виходить на фінішну пряму. У понеділок, 03 вересня, були стартували чвертьфінали та визначилися перші півфіналісти турніру. Нагадаймо, на цьому етапі команди грають один матч. А вже 04 вересня, визначаться два інших півфіналіста турніру.
Дата: 03.09.2018 11:30
У понеділок, 03 вересня, стартують чвертьфінальні поєдинки Відкритого Кубку Житомирського міського голови з футзалу. На цьому етапі  команди проведуть по одному матчу, натомість півфінал складатиметься з двох ігор.
Дата: 09.08.2018 15:00
“Квара” долає опір непоступливих “Трьох Ведмедів”, а “Довжик” починає свій турнірний шлях у Кубку Житомирського міського голови з перемоги над – результати другого туру у групі В.
Дата: 07.08.2018 12:19
Триває Кубок міського голови Житомира з футзалу. У другому турі групи D гравці «Грантеха» знову оформили розгром, цього разу від чинного володаря Кубку Житомирської області постраждав «Штурм». Натомість у іншому матчі понеділка футзалісти «SAV» провалили перший тайм матчу з «Олесаною», у другому таймі виправили становище й були близькими до рятівної нічиєї, однак у підсумку поступилися 3:2.
Дата: 02.08.2018 11:56
Матчі першого туру Відкритого Кубку Житомирського міського голови у групі С сенсаційних результатів не принесли: ФК “Атлет-Житомир” розгромив “Стандарт”, а ФзК “Форца”, ударно провівши дебют і кінцівку матчу з “Євроголдом”, святкувала перемогу з рахунком 6:1.
Дата: 31.07.2018 10:21
До анонсованих 16 команд-учасниць Відкритого Кубку Житомирського міського голови додались ще чотири: житомирські «Joystick» і «Енергія», а також ФК «Хажин» з Бердичівського району і «Довжик» з Житомирського району. Команди зіграють в одне коло, по завершенні якого по чотири команди з кожної групи виходять до 18 плей-офф турніру.
Дата: 04.07.2018 11:28
Другий турнір ліги дворових команд “Мрія” відбувся 1 липня у залі ФОКу відбувся за підтримки Асоціації футзалу м. Житомира.
Дата: 02.07.2018 11:02
Визначились усі півфіналісти Кубку Житомирської області з футболу і вже 3 липня у ФОКу стартуватимуть вирішальні поєдинки турніру. У них зіграють “Грантех” і “ГазМяс”, “Галант” і “Медик”. Півфінальні пари проведуть по два матчі, а у разі рівності рахунку за сумою двох ігор визначатимуть сильнішого у серії пенальті.