ФутзалФутзал в Житомирі

Дата: 14.02.2015 12:54
У змінах до Державного бюджету на 2015 рік буде передбачено виділення близько 100 млн
Дата: 14.02.2015 09:48
В Житомирі триває фінал чемпіонату України з футзалу серед ветеранів 35+. В ньому беруть участь "Черне море" (Одеса), "Грінбанк" (Київ), "Надія" (Хорив) та "Житомир" (Житомир). Першого дня змагань житомиряни обіграли гостей зі столиці та вийшли в лідери.
Дата: 11.02.2015 10:10
Цими вихідними, 7-8 лютого, в Житомирі відбулися ігри 5 туру фінальної частини чемпіонату Житомира з футзалу
Дата: 09.02.2015 04:44
В четвер, 12 лютого, в Житомирі стартує чемпіонат України з футзалу серед ветеранів 35+
Дата: 09.02.2015 11:18
Урочиста церемонія нагородження лауреатів підсумкового конкурсу «Спортсмен року-2014» серед вихованців ДЮСШ № 1 м
Дата: 09.02.2015 10:41
На офіційному сайті Аматорської футзальної ліги України з'явилася інформація, що кращі команди з Житомира можуть не потрапити на всеукраїнський фінал АФЛУ, бо федерація міська федерація досі не надала усіх заявок команд-учасниць регіонального етапу змагань.
Дата: 28.01.2015 11:07
Цими вихідними, 24-25 січня 2015 року в СК Динамо відбувся вже третій тур фінального етапу чемпіонату Житомира з футзалу
Дата: 14.01.2015 12:56
Цими вихідними, 10-11 січня 2015 року стартував другий етап чемпіонату Житомира з футзалу, який відбуватиметься за класичним варіантам - по лігам
Дата: 18.03.2015 12:25
Другий етап чемпіонату Житомира з футзалу сезону 2014-15 рр стартує 10 січня
Дата: 05.01.2015 05:17
В першу неділю нового 2015 року, 4 січня, в СК Динамо відбулися ігри плей-офф першої частини чемпіонату Житомира з футзалу і нарешті визначилися всі учасники вищої, першої та другої ліг, які змагатимуться в другій частині турніру. Він стартує вже цієї суботи, 10 грудня. Втім, лиш для тих команд, які до 9-го погасять всі борги перед федерацією.
Дата: 05.01.2015 11:37
Ці веселі привітні хлопці завоювали прихильність луцької глядацької аудиторії з першого матчу на «Новорічному Кубку ЛНТУ-АДФВ»
Дата: 31.12.2014 01:03
Завершився перший етап чемпіонату Житомира з футзалу, який дещо перетасував звичні вже нам ліги і показав реальний нинішній стан команд
Дата: 25.12.2014 11:41
В Житомирі 20-21 грудня відбувся передостанній, 8 тур першого етапу чемпіонату Житомира з футзалу
Дата: 24.12.2014 10:02
Під час Асамблеї Житомирського обласного відділення НОК України, яка відбулась 23 грудня, житомирським журналістам вручили спортивні нагороди
Дата: 24.12.2014 11:45
У вівторок, 23 грудня, відбулась VII Асамблея Житомирського обласного відділення НОК України, під час якої в ході таємного голосування обрали нового голову
Дата: 24.12.2014 09:28
Житомирська футзальна команда "Форца" виграла Новорічний Кубок ЛНТУ-АДФВ, який 20-21 грудня відбувся в Луцьку. Капітан житомирян Григорій Іванов розповів Волиньспорту, що хлопці захотіли вперше зіграти за межами свого рідного міста і обрали «Новорічний Кубок ЛНТУ-АДФВ» в Луцьку. Справедливості ради зазначимо, що з усіх претендентів, гості з Житомира показали найбільш академічний та навіть витончений  міні-футбол
Дата: 19.12.2014 09:51
Після сьомого туру першого етапу чемпіонату Житомира з футзалу, який відбувся 13-14 грудня, чотири команди вже забезпечили собі місце у вищій лізі
Дата: 19.12.2014 09:03
У матчі 7 турі пешого етапу чемпіонаут Житомиар з футзалу аутсайдер групи В, команда Форца здобула першу перемогу в сезоні, сенсаційно обігравши вищоліговий ГазМяс, який араз бореться за місце в трійці лідерів групи
Дата: 16.12.2014 09:57
Всього два тури першої частини чемпіонату Житомира з футзалу залишилося зіграти командам, аби визначити склад ліг міста та своє місце в ньому
Дата: 12.12.2014 09:46
Цими вихідними, 13-14 грудня, в СК Динамо відбудуться чергові матчі чемпіонату Житомира з футзалу
Дата: 04.12.2014 03:43
Цими вихідними, 6-7 грудня, в СК Динамо відбудуться чергові ігри чемпіонату Житомира з футзалу сезону 2014-15