ФутзалФутзал в Житомирі

Дата: 23.05.2018 11:04
У вівторок, 22 травня, в Житомирі стартував Кубок Житомирської області з футзалу сезону 2018. На старт вийшли 20 команд, які протягом червня боротимуться за головний трофей турніру.
Дата: 23.05.2018 09:53
Житомирські спортсменами завоювали 17 медалей на Всеукраїнських особистих змаганнях з гирьового спорту «Гвардійський ривок – ІІ етап», який відбувся 20 травня 2018 року в м. Київ у спортивному клубі «Grand Dog Crossfit».
Дата: 11.05.2018 15:52
Наставник юнацької збірної України з футзалу (U-19) оприлюднив перелік гравців, які з 13 по 18 травня проходитимуть навчально-тренувальний збір у Харкові. Серед тих, хто потрапив у список, є й гравець житомирського ІнБев/НПУ Денис Бланк.
Дата: 27.04.2018 13:49
Житомирський ФК «Фенікс» обіграв ФК «Авангард» в четвертому турі «KYIV CHAMPION LEAGUE 2018» та піднявся на перше місце у турнірній таблиці.
Дата: 19.04.2018 12:28
П’ятеро футболістів житомирського “ІнБев-Junior” 2009 року народження, в складі ФСК "Іллічівець", взяли участь у престижному міжнародному турнірі з футзалу "Nicars-Vanagi CUP-2018", який нещодавно відбувся в Ризі. У турнірі зіграли Микита Левченко, Данило Жданюк, Данило Литвиновський, Ринат Федишин та Денис Косинчук.
Дата: 18.04.2018 17:02
"ІнБев-Junior" запрошує дітей 2007, 2008, 2009 років народження для занять футзалом в Житомирі. Вас чекає дружній колектив, професійні тренери, сучасний підхід до тренувант та нові можливості для розвитку.
Дата: 02.04.2018 12:03
Минулими вихідними бердичівський East West спробував свої сили у Кубку Регіонів АФЛУ 2018. Бронзові призери Житомирщини на старті зуміли обіграти команду ЛІЯ з Миколаївщини, але поступилися сумському LEX-VSK і вийшли до 1/8 першої ліги.
Дата: 29.03.2018 12:22
Оскільки віце-чемпіон житомирської області з футзалу ФК "Атлет" відмовився від участі у Кубку Регіонів АФЛУ 2018, Житомирщину на турнірі предствлятиме бердичівський «East West». Згідно жеребу, команда стартуватиме в Кубку в групі С.
Дата: 26.03.2018 11:49
Житомирська "Енергія" дійшла до 1/8 всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги, але не змоглапробитися далі. Поразка від "Орексіма" і наша команда достроково вибула з розіграшу турніру.
Дата: 24.03.2018 09:06
Головний тренер «ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) Валерій Директоренко прокоментував регулярний чемпіонат Екстра-ліги та майбутніх протистоянь у рамках 1/4 фіналу
Дата: 23.03.2018 11:31
Житомирська "Енергія" вийшла до плей-офф Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України, яка 22 березня стартувала у Києві. Нагадаймо, на груповому етапі підопічні Миколи Подраного внічию зіграли із "Володимиром" та поступилися смумській "Технології.
Дата: 22.03.2018 15:30
У другому матчі групового етапу Всеукраїнського фіналу АФЛУ житомирська "Енергія" зазнала поразки від сумської "Технології". Таким чином турнірне становище нашої команди залежатиме від завершального поєдинку в групі між сумчанами та вінничанами.
Дата: 22.03.2018 13:21
У четвер, 22 березня, в Києві стартував Всеукраїнський фінал АФЛУ. Наше місто на турнірі представляє СК "Енергія", яка виграла чемпіонат Житомирщини.
Дата: 22.03.2018 09:39
У четвер, 22 березня, житомирська “Енергія” розпочне боротьбу на Всеукраїнському фіналі АФЛУ. Нагадаємо, за результатами жеребкування житомиряни зіграють у групі В з «Володимир» (смт. Тиврів, Тиврівсьий р-н, Вінницька обл.) і «Технологією» (Суми). Обидва матчі відбудуться у залі КПІ.
Дата: 20.03.2018 16:18
У вівторок, 20 березня, в Києві відбулося жеребкування всеукраїнського фіналу АФЛУ. Згідно жеребу, житомирська "Енергія" потрапила в групу В, де її суперниками стали ФК "Володимир" (Вінницька обл.) та "Технологія" (Суми). Поєдинки фіналу відбудуться вже 22 березня.
Дата: 20.03.2018 16:01
СК “Коростень” демонструє 100%-ий результат і здобуває звання Чемпіона Житомирської області серед ветеранів 40+.
Дата: 20.03.2018 11:58
У вівторок, 20 березня, відбудеться жеребкування всеукраїнського фіналу АФЛУ. У цих змаганнях візьмуть участь 19 чемпіонів відбіркових етапів. Фінал прийматиме Київ з 22 по 24 березня. Нагадаймо, що місто Житомир представлятиме "Енергія".
Дата: 20.03.2018 11:16
Минулого тижня у Житомирі та Бердичеві 26 ветеранських команд виборювали звання чемпіонів України у двох вікових категоріях – 45+ та 55+. Окрім зміни традиційних вікових категорій (наймолодші ветерани 35+ не зібрали необхідної кількості команд) змін зазнала й схема розіграшу чемпіонату серед команд 45+. Так після завершення групового етапу команди 45+ виходили до плей-оф із «золотими очками».
Дата: 16.03.2018 13:30
У п'ятницю, 16 березня, житомирський ІнБев/НПУ обіграв у товариському матчі столичний ХІТ з рахунком 4:3. Гра відбулася в Києві у рамках підготовки до плей-офф чемпіонату України з футзалу Екстра-лігу.
Дата: 13.03.2018 15:43
Перемога “Енергії” у чемпіонаті Житомирщини для багатьох стала маленькою несподіванкою. Але підопічні Миколи Подраного вже багато років є призерами міста і сильним, стабільним колективом із серйозним потенціалом. Тому такий результат є цілком закономірним. Тим паче, що в цьому сезоні атлетівці так і не змогли обіграти енергетиків ні в міських, ні в обласних перегонах.
Дата: 12.03.2018 17:11
З 15 по 18 березня Житомир стане місцем проведення чергового етапу чемпіонату України серед ветеранів у жвох вікових категоріях - 45+ та 55+.