07.11.2017 15:47

Першість Житомира з футзалу: результати ігор за 4-5 листопада

4-5 листопада відбулися поєдинки 3 туру Першої ліги Житомира з футзалу. Впевненої ходи у першій лізі набрав “Штурм-Полісся”, цього разу до своєї скарбнички олевчани поклали чотири залікових пункти й наразі з 8 очками лідирують у турнірній таблиці. На один пункт відстають “ЖВІ ім. Корольова” та “Галант”, які у третьому турі здобули синхронні перемоги й мають по матчу в запасі. Дебютна перемога у сезоні дозволила “Штурму” піднятися на шосту сходинку, попереду головний “камбекер” першої ліги ФК “ІнБев-2” і “Квара”, яка все ще в пошуках своєї гри.

«Актив-Агро» – ФзК «Штурм» 2:5 (1:2)
Голи: Сидоренко 7, 20; – Ананченко 9, 9; Сохацький 15; Тимощук 18; Овчаров 25;
Попередження: немає – Овчаров

У першому матчі неділі ФзК «Штурм» екзаменував новачка першої ліги «Актив-Агро». Хоча небезпечнішими в атаці були гравці «Штурму», першими забили господарі. Це Сидоренко після декількох невдалих спроб нарешті вирвався на ударну позицію і відкрив рахунок у матчі. З таким розвитком подій не погодився Ананчеко. Олександр спочатку зрівняв рахунок, а у наступній атаці елегантно прокинув круглого повз голкіпера «Актив-Агро» Коломійця – 2:1.

Другий тайм почався із нереалізованого моменту того-таки Ананченка, але замість хет-трику Олександра глядачі стали свідками голу Сохацького, який у першому таймі все ніяк не міг знайти свою гру. На куражі гості побігли забивати четвертий м’яч, що за три хвилини вдалося Тимощуку, гольова передача в активі Сохацького. В атаці у «Актив-Агро» вся гра йшла через Сидоренка, але зусиль одного Олександра було замало для виправлення ситуації. Втім, як не тримали Сидоренка гості, Олександр ще одного разу все ж вразив ворота «Штурму», а крапку у звітному матчі поставив Овчаров – 5:2 перемога «Штурму».

«Штурм-Полісся» – ФК «ІнБев-2» 4:4 (3:2)
Голи: Попович 5, 7; Новак 11, 16; – Гурківський 12, 13; Цапун 26; Голеня 26;
Попередження: Попович – Цапун, Гурківський, Прищепа
Вилучення: немає – Прищепа

Житомиряни почали звітний матч першим номером, але примудрилися першими пропустити від Поповича. Віталій не зупинився на досягнутому і невдовзі, опинившись першим на добиванні, відправив у ворота «ІнБев-2» другий м’яч. А поки гості збиралися з думками, Новак підчатував помилку суперника і відправив у ворота «ІнБев-2» третій м’яч. Лише після цього житомиряни включилися у гру. На дубль олевчанина Поповича у складі господарів відповів Гурківський. Особливо класним вийшов другий гол Івана, яким він зняв павутиння з дев’ятки воріт «Штурм-Полісся».

Свої плани на камбек житомиряни відклали на другий тайм, але вочевидь бойовий настрій розгубили у перерві і на 16-й хвилині пропустили вчетверте. Гості цілком контролювали хід матчу й грали по рахунку, на руку олевчанам зіграло і вилучення гравця «ІнБев-2» Прищепи. Протягом двох хвилин воротар ФК «ІнБев-2 крутився, як білка в колесі, але втримав свої ворота на замку, а олевчани чисельну перевагу так і не використали. У надії врятувати матч житомиряни влаштували справжній штурм воротам суперника і у підсумку зуміли вирвати нічию. Спочатку Цапун звів відставання своєї команди до одного м’яча, а за дві секунди до фінальної сирени господарі розіграли кутовий і Голеня потужним пострілом під поперечку встановив остаточний рахунок у матчі – 4:4.

«ЖВІ ім. Корольова» – «Авіатор» 4:1 (3:0)
Голи: Дзюба 7; Поляков 8; Сичевський 25; – Бондарець Р.21; Голуб аг 12;
Попередження: Гордійчук – Міщук, Хіміч Р., Хіміч О.1

Команди зі стартових хвилин увімкнули високі швидкості наслідком чого стали регулярні гольові моменти біля обох воріт. Один із них підопічні Гусака перетворили у гол Дзюби. А на восьмій хвилині господарі подвоїли свою перевагу, класну комбінацію в один дотик влучним пострілом завершив Поляков. Тим часом удари «авіаторів» особливої небезпеки воротам «ЖВІ ім. Корольова» не становили, а коли гості й підбиралися до воріт суперника, на місці був голкіпер Кириленко. На перерву господарі все ж пішли з перевагою у три м’ячі, масована атака гравців «ЖВІ ім. Корольова» завершилась автоголом Голуба. Свій найреальніший шанс «авіатори» мали наприкінці тайму, але Прокопчук у ближньому бою не зумів переграти воротаря Кириленка.

У другому таймі господарі грали по рахунку: контролювали гру і практично не підпускали суперника до власних воріт. За п’ять хвилин до кінця матчу гості прийняли рішення грати з п’ятим польовим і майже одразу Руслан Бондарець відквитав один м’яч. «Авіатори» не відмовились від обраної тактики, втім на більше не спромоглися, а наостанок пропустили вчетверте.

«Інтертелеком» – «Штурм-Полісся» 0:3 (0:0)
Голи: Новак 18; Бобровнік 19; Попович 22;
Попередження: Сенько, Окрушко – немає

У першому таймі звітного матчу команди зосередились на боротьбі за територіальну перевагу, а тому і вболівальників у залі ФОКу не особливо балували гольовими моментами. Порушити безголову мовчанку опонентам нарешті вдалося у другій половині матчу. Так на 18-й хвилині олевчани розігнали контр-атаку, на вістрі якої опинився їхній капітан Новак – 1:0. А поки гравці «Інтертелекому» вигадували план для виправлення ситуації, Бобровнік, елегантно перекинувши воротаря господарів Машкова, подвоїв перевагу своєї команди. Забивати третій м’яч «Штурм-Полісся» повинен був Попович, але Віталій дивовижним чином не влучив у порожні ворота. Однак воротар «Інтертелекому» все ж змушений був виймати третій м’яч з сітки власних воріт – Попович виправився за свій промах. Господарі в атаці нічого путнього так і не придумали, а тому 3:0 перемога «Штурм-Полісся» й додому олевчани повертаються з чотирма набраними очками.

«Квара» – «Галант» 3:5 (2:2)
Голи: Гавришенко 5; Нікітенко 9; Горбачевський 18; – Безверхий 2; Слинько 7, 18; Тарасюк 21; Кульбака 25;
Попередження: Нікітенко, Гавришенко – Безверхий, Кульбака

З чого почалась неділя, тим і закінчилась: тривалу програму матчів 5 листопада завершувала дуель першолігових «Квари» і «Галанту». У звітному матчі все почалося з голу іменинника у складі «Галанту» – Безверхого. Як виявилося, Вадим лише поклав початок гольовій перестрілці. Так на гол Бехверхого «Квара» відповіла результативним ударом Гавришенка, та й на гол Слинька у господарів знайшлася відповідь в особі Нікітенка. Команди продовжили грати на зустрічних курсах, але вже без голів, зберігши результативні удари на другу половину матчу.

На відміну від першого тайму, у другій 13-хвилинці командам знадобилося більше часу на голи. Тепер уже «Галант» був у ролі наздоганяючих після класного пострілу Горбачевського у дев’ятку. Втім, Слиньку вистачило лічених секунд аби повернути все у звичне русло – нічия 3:3. А ще за три хвилини господарі дали занадто багато часу Тарасюку прицілитися і підготувати удар, а тому постріл у Андрія вийшов сильним і головне влучним – 4:3. Гравці «Квари» перехопили ініціативу й кинули всі сили на заключні хвилини матчу, протягом яких влаштували справжню осаду воріт «Галанту». І хоча господарі мали усі шанси врятувати бодай нічию, свої нагоди так і не використали, тоді як Кульбака чергову помилку у захисті «Квари» не пробачив.