24.10.2017 12:08

Результати 1 туру Першої футзальної ліги Житомира

Стартовий тур першої ліги, який відбувся у неділю, 22 жовтня, пройшов під знаком нічиїх. Із чотирьох матчів лише в одному вдалося виявити переможця – олевський “Штурм-Полісся” у дербі штурмів здобув вольову перемогу над житомирським ФзК “Штурм”, а свій наступний матч завершив бойовою нічиєю 3:3 з “Галантом”.  “Актив-Агро” з “Інтертелекомом” також не виявили переможця, а воротар новачка першої ліги “ЖВІ ім. Корольова” Кириленко практично самотужки вистояв нічию у матчі з “Кварою”.

Перша ліга, 1 тур

«Актив-Агро» – «Інтертелеком» 1:1 (0:0)

Голи: Сидоренко 25; – Бедрачук 20;

Попередження: Кондратюк, Глушко – Лісовик, Юрковський

Вилучення: немає – Герасимчук

Стартовий відрізок матчу був за господарями, внаслідок чого воротарю «Інтертелекому» Лісовику регулярно доводилось вступати у гру. Максим зі своєю задачею впорався на відмінно, парирувавши усі удари гравців «Актив-Агро». Щодо футзалістів «Інтертелекому», то за перший тайм вони лічені рази наблизились до воріт суперника, а найнебезпечнішими були постріли Окрушка та Сенька, які, втім, пройшли повз ворота. Тим не менше попри тиск футзалістів «Актив-Агро» й контр-випади гостей, на переву команди пішли за безгольової нічиєї.

У другому таймі команди заграли активніше, в першу чергу це стосується «Інтертелекому». Так Бедрачук мало не став автором першого голу у матчі, сейв в активі воротаря господарів Продащука. А уже за хвилину голкіпер господарів був безсилий – невгомонний Бедрачук і 1:0. А будь Гаврилюк влучніше «Інтертелеком» одразу ж міг подвоїти рахунок. Господарі ніяк не хотіли миритися з таким розвитком подій, а тому додали обретів й після серії нереалізованих моментів врешті забили – це Сидоренко реалізував свій вихід віч-на-віч й врятував нічию для своєї команди.

«Штурм-Полісся» – ФзК «Штурм» 6:5 (2:2)

Голи: Сорока Я. 4, 14; Новак 11, 16,++25; Попович 26; – Овчаров 3, 16; Сохацький 13, 23; Тимощук 24;

Попередження: Новак, Попович – Сохацький, Тимощук

Дербі штурмів розпочалося по-штормовому: Овчаров відкрив рахунок у матчі вже на третій хвилині, на що олевчани швидко відповіли голом Ярослава Сороки. Однак у подальшому команди виявилися не готовими підтримувати заданий темп, а тому гра звелася до дальніх ударів. У олевчан найактивнішим у цьому компоненті був Ярослав Сорока, у житомирян – Овчаров. Однак удари Ярослава і Дмитра або ж ставали здобиччю воротарів, або ж проходили повз ворота. Так тривало до 11-ї хвилини, коли Новак ударом зі штрафного вивів «Штурм-Полісся» вперед, на що ідентичним голом відповів Сохацький: штрафний, прямий удар і 2:2.

Футзальні «гойдалки» продовжились і у другому таймі. У самому дебюті другої половини матчу олевчани знову вийшли вперед зусиллями Ярослава Сороки, на що «Штурм» відповів голом Овчарова. А от на другий гол Новака, житомиряни довго не могли знайти відповіді, а поки збиралися з думками мало не пропустили п’ятий гол. Гравці «Штурму» хоча і довго запрягали, швидко поїхали: за справу взялися Сохацький з Тимощуком і «Штурм» був попереду 5:4. Олевчани і не думали здаватися й за мить Новак реалізував дабл-пенальті, а на заключній хвилині матчу чергова атака господарів завершилась голом Поповича – 6:5 вольова перемога «Штурм-Полісся».

«Квара» – «ЖВІ ім. Корольова» 0:0

Попередження: Євдощук – Дзюба

Гравці «Квари» зробили ставку на стартовий натиск і якби не впевнена гра воротаря «ЖВІ ім. Корольова» Кириленка, такий план мав усі шанси увінчатися успіхом. Але Ігор щоразу був на місці й небезпечні удари у виконанні Горбачевського і Островського парирував. Бенефісом голкіпера «ЖВІ ім. Корольова» став сейв після пострілу Кварацхелії практично впритул. А поки Кириленко крутився, як білка в колесі, його візаві Іванов у протилежних воротах відверто нудьгував, лише зрідка вступаючи у гру.

На початку другої 13-хвилинки гравці «ЖВІ ім. Корольова» заграли активніше  й одразу ж мали нагоду забити дебютний гол у матчі, але примудрилися змарнувати вихід два в одного. Вписати своє ім’я до протоколу матчу міг Дзюба, але його потужний постріл зупинила поперечка. А тим часом Кириленко у рамці воріт гостей продовжував творити дива. Підопічні Гусака як і у першому таймі грали від оборони й вичікували свого шансу. До слова шансів у футзалістів «ЖВІ ім. Корольова» було вдосталь, підводила лише реалізація. Наостанок воротар «ЖВІ ім. Корольова» Кириленко знову врятував свою команду після виходу віч-на-віч Нікітенка. У підсумку безгольова нічия, яку по праву можна вважати заслугою воротаря «ЖВІ ім. Корольова» Ігоря Кириленка.

«Галант» – «Штурм-Полісся» 3:3 (1:2)

Голи: Тарасюк 6; Безверхий 24; Слинько 25; – Новак 5; Попович 9; Сорока Р. 16;

Попередження: Тарасюк – Сорока Р.

Вилучення: Чернишук – немає

Із забитих м’ячів першого тайму звітного матчу можна було б сформувати рейтинг топ-голів першого кола першої ліги, але про все по порядку. Гравці «Галанту» хоча і почали звітний матч першим номером, регулярно загрожуючи воротам суперника, перші пропустили. Це Новак класно спіймав м’яча з лету і поклав його точно у кут воріт «Галанту». Перед тим як зрівняти рахунок житомиряни змарнували декілька нагод, а потім за справу взявся Тарасюк. Андрій зі штрафного потужно пробив у саму дев’ятку воріт олевчан – 1:1. А за дві хвилини своїм вмінням виконувати штрафні удари похизувався капітан гостів Попович – 2:1 олевчани повели в рахунку.

Господарі ще до перерви спробували зрівняти рахунок, а натомість на 16-й хвилині Роман Сорока ускладнив це завдання для житомирян, забивши третій м’яч «Штурм-Полісся». Господарі додали обретів і перехопили ініціативу, але всі старання житомирян були марними. Від великого бажання «Галант» награв ще й на вилучення Чернишука, та на щастя для господарів олевчани кількісну перевагу у гол так і не втілили. А от «Галант» у меншості мало не забив, удар Слинька прийшовся у стійку. Але Слинько свій гол все ж забив, його м’яч зрівняв рахунок, адже напередодні у воротах «Штурм-Полісся» розписався Бехверхий.