23.01.2018 09:37

Результати 10 туру другої ліги Чемпіонату Житомира з футзалу

У суботу-неділю, 20-21 січня, відбулися чергові матчі чемпіонату Житомира з футзалу серед команд ІІ ліги.

Боротьба за приз-ву трійку у групі А у самому розпалі: “ЖДТУ” з “Грифоном” сперечаються за першу сходинку й з 23 очками ділять перше-друге місце, а тим часом “Anserglob-Довжик” щосили намагається втримати третю сходинку від посягань FC Mint. До слова, ожна з вищезгаданих команд у звітному турі очок не втрачала, однак перемоги кожній із них давалися по різному. Найлегше було “Грифону”, який, підсилившись Островським-молодшим, відвантажив вісім голів у ворота Joystick, важче перемоги далися “Anserglob-Довжик” та “ЖДТУ”, а “Форца-Фортуна” добряче попсувала нерви FC Mint.

Лідер групи В “Дангард” за увесь Чемпіонат так і не знайшов рецепту перемоги над непоступливими “Левами KROSCHU” – нічия 2:2. На осічку “Дангарду” чекав “Левків, який завдяки розгромній перемозі над “Імпульсом” підібрався до команди з Тетерівки на відстань однієї перемоги. Так само на втрату очок “Левковом” очікує “ЖЛГЗ”, гравці якого у суботу перестріляли “Савсервіс-Персей-2”. Від поразки СК “Імпульс” виграли як “Леви KROSCHU”, так і “Роял Сіті”: перші зменшили відрив від п’ятої сходинки до двух балів, а другі навпаки відірвалися від “вовків” на три пункти.

Група А

«Імпекс-Граніт» – «Anserglob-Довжик» 1:3 (1:2)

Голи: Синяк 7; – Біденко 4; Шпінь 8; Аурел 20;

Попередження: Мельник – немає

«Anserglob-Довжик», якому в турнірній таблиці у спину дихає FC Mint, спробував взяти новоборівський бастіон стартовим натиском. Втім, номінальні господарі успішно втримали навалу суперника, а на їх бойовий настрій не вплинув навіть пропущений від Біденка гол. Свідченням цього став влучний постріл Синяка, який вдався Андрію на восьмій хвилині. І хоча Шпінь невдовзі знову вивів «Anserglob-Довжик» вперед, кінцівка тайму була за гравцями «Імпекс-Граніту», і якби господарі реалізували бодай один зі своїх моментів, цілком могли розраховувати на нічию у першому таймі.

Футзалісти «Імпекс-Граніту» продовжили насідати на ворота суперника і у другому таймі: Дідківський не реалізував свій вихід віч-на-віч, Грищенко не встиг на фланговий простріл, ще одного разу команду з Довжика врятувала поперечка. Поступово гостям вдалося заспокоїти гру, а після голу Аурела надії «Імпекс-Граніту» на позитивний результат матчу згасала з кожною хвилиною. Не врятувала становище навіть гра в п’ять польових у виконанні господарів, а відтак 3:1 «Anserglob-Довжик» продовжує погоню за лідерами.

«ЖЛГЗ» – «Савсервіс-Персей-2» 6:4 (3:2)

Голи: Прохоренко 2; Гапчук 3, 4, 14; Бахур 15; Карпенко 15; – Заінчковський 7; Кирилюк 9, 24; Таценко 20;

Попередження: Прохоренко – немає

Першими у звітному матчі прокинулись гравці «ЖЛГЗ», які протягом чотирьох стартових хвилин тричі засмутили воротаря «Савсервіс-Персей-2» Соколюка. На цьому господарі зупинилися, вирішивши, що гра вже зроблена, а тому й ініціатива поступово перейшла до суперника. Футзалістам «Савсервіс-Персей-2» доволі швидко вдалося відквитати один м’яч, а невдовзі господарі пропустили контр-випад, на вістрі якого опинився Кирилюк – 3:2.

Другу половину матчу господарі почали так само жваво, як і перший тайм, внаслідок чого воротар «Савсервіс-Персей-2»  знову тричі був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт. Навчені прикладом першого тайму, у подальшому гравці «ЖЛГЗ» не поступалися ініціативою супернику, хоча й навіть за такого розвитку подій Таценко зумів вразити дальній кут воріт «ЖЛГЗ». Уже наприкінці матчу Кирилюк спробував повернути до матчу інтригу, скоротивши розрив у рахунку до двох м’ячів, однак на цьому успіхи «Савсервіс-Персей-2» закінчились – 6:4 перемога «ЖЛГЗ».

«Роял сіті» – ДЮСШ «Полісся» 5:1 (3:1)

Голи: Ананченко 6; Сєхов 9, 11; Казимзаде 18, 19; – Соболь 5;

До звітного матчу «Роял Сіті» підходив у статусі фаворита, однак після п’ятої хвилини був змушений відіграватися, пропустивши контр-випад, який завершився голом Соболя. На виконання цієї задачі господарям вистачило менше хвилини, аж поки Ананченко не забив прямим ударом зі штрафного. Ще за три хвилини Сєхов опинився на ударній позиції і свій шанс реалізував – 2:1. Він же оформив дубль ще у першому таймі, максимально ускладнивши вихованцям ДЮСШ «Полісся» завдання відігратися.

У другому таймі гравці ДЮСШ «Полісся» заграли агресивніше, але моментів біля воріт «Роял Сіті» від цього не побільшало. Натомість воротар ДЮСШ «Полісся» Стецюк регулярно був змушений вступати у гру. Однак його зусиль, як і старань його гокіпера-напарника було замало, аби втримати Казимзаде, якому вдалося швидко оформити дубль. У підсумку гол Соболя так і залишився для підопічних Стрихарчука єдиним у матчі, а фінальна сирена зафіксувала перемогу “Роял Сіті” з рахунком 5:1.

СК «Імпульс» – «Левків» 1:9 (0:4)

Голи: Лукашевич 17; – Блажкевич 6; Кучерчук 6, 21; Попко 10, 11; Ганько 21; Кучерук 22; Сабадаш 22; Соколівський 24;

Попередження: Ковтонюк, Лукашевич, Єфіменко – Кучерчук

Протягом першої половини тайму команди придивлялися один до одного, аж поки Блажкевич із Кучерчуком почергово не вразили ворота «Імпульсу». Відквитати один м’яч міг Деняков, але удар Олега прийшовся у стійку. Футзалісти «Лекова» не форсували події на майданчику, а просто чекали на свої шанси. До слова, гра у захисті «Імпульса» залишала бажати кращого, а тому гості раз за разом карали суперника за помилки в обороні. Загалом же у першому таймі гравцям «Левкова» вдалося чотири рази спіймати суперника на контр-атаці й до гольової ініціативи Блажкевича з Кучерчуком долучився Попко.

У другому таймі сценарій матчу кардинально не змінився, хіба що господарі нарешті «розмочили» рахунок зусиллями Лукашевича. А от усі інші спроби гравців «Імпульсу», яких, до слова, було чимало, успіхом не увінчались. Під завісу матчу «Левків» роззабивався: голами-красенями публіку у залі ФОКу порадували Ганько, Сабадаш, павутину з дев’ятки воріт «Імпульсу» зняв навіть воротар гостів Кучерук. А підсумував перемогу своєї команди Соколівський – розгромна перемога «Левкова» з рахунком 9:1.

Дангард – Леви KROSCHU 2:2 (1:1)

Голи: Мазуренко 8; Лепахін 15; –  Субін 3; Максимчук 19;

Попередження: немає – Сінчук, Максимчук