16.01.2018 13:38

Результати 11 туру Першості Житомира з футзалу

У неділю, 14 січня, відбулися поєдинки 11 туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд І ліги. Центральним поєдинком туру стала зустріч “Галанту” та “ЖВІ ім. Корольова” за поразку у першому колі.

Цього разу “Галант” виглядав куди краще, однак фортуна була схильною саме до команди “ЖВІ ім. Корольова”, яка завдяки голу Поліщука святкувала перемогу й очолила турнірну таблицю першої ліги. Більше змін у турнірному заліку не відбулося: олевський “Штурм-Полісся” попри поразку від “авіаторів” втримався на третій сходинці, а Нікітенко приніс “Кварі” вольову перемогу над ФК “Інбев-2” й наразі Кварацхелія і Ко продовжують погоню за лідерами.

«Штурм-Полісся» – «Авіатор» 3:4 (3:2)

Голи: Попович -7; Сачковський 9; Джабраілов 12; Пронік 12; – Ловинюк 3, 21; Горкавчук 8, 15;

Попередження: Пронік – немає

Вилучення: немає – Бондарець Р.

«Інтертелеком» – Фзк «Штурм» 1:5 (1:2)

Голи: Мирний 11; – Овчаров 5, 18, 21; Сохацький 6; Тимощук 21;

Попередження: Мирний – Сохацький, Острогляд, Виговський

Вилучення: Мирний – немає

Стартового запалу гравців «Інтертелекому» вистачило до середини тайму. Протягом цього часу господарі постійно загрожували воротам «Штурму», однак пробити воротаря Говорадла так і не зуміли. Натомість «штурмовики» відкрили рахунок після класного пострілу Овчарова у дев’ятку, а за хвилину Сохацький подвоїв перевагу своєї команди. Втім, господарі ще до перерви скоротили розрив у рахунку, ефектний гол у дев’ятку вдався Мирному.

Другу половину матчу футзалісти «Інтертелекому» почали з вилучення Мирного, за що їх голом покарав Овчаров. Опісля господарі перехопили ініціативу, однак пройти оборону «Штурму» їм все ніяк не вдавалося. Куди краще з реалізацією моментів було у гравців «Штурму» – Овчаров з Тимощуком з інтервалом у декілька секунд довели рахунок до 5:1. І хоча кінцівку матчу футзалісти «Інтертелекому» провели в атаках, бодай відквитати один м’яч так і не змогли – перемога «Штурму» 5:1.

«Штурм-Полісся» – ДЮСШ «Полісся» 6:2 (2:0)

Голи: Новак 7, 14, 18; Сорока Я. 11, 17; Пронік 26; – Вознюк 14; Мандзюк 22;

Попередження: немає

У другому матчі ігрового дня на розкачку олевчанам знадобилося 7 хвилин, аж поки Новак не пробив воротаря ДЮСШ «Полісся» Бондарчука. Загалом же після забитого голу олевчани заграли впевненіше, внаслідок чого житомиряни були змушені більше думати про захист власних воріт, аніж про атаки. Подвоювати перевагу «Штурм-Полісся» повинен був Пронік, але голкіпер житомирян парирував постріл Василя. А от з підступним ударом Ярослава Сороки Олег не впорався – 2:0.

Не встиг початися другий тайм, як Вознюк відправив у ворота «Штурм-Полісся» другий м’яч. До слова, якби не сейви воротаря олевчан Покальчука, підопічні Романова могли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Юнаки ДЮСШ «Полісся» свій гол все ж забили зусиллями Мандзюка, але до цього часу у ворота житомирян влетіло ще три м’ячі. Оостаннє слово у матчі також було за олевчанами – Пронік забив шостий гол у ворота деморалізованого суперника.

«Квара» – ФК «ІнБев-2» 3:2 (0:1)

Голи: Нікітенко 15, 26; Гавришенко 18; – Гурківський 2; Голеня 25;

Змінивши неторопливу розвідку на гру на зустрічних курсах, футзалісти ФК «ІнБев-2» уже на другій хвилині підловили суперника на контр-атаці й гурківський відкрив рахунок у матчі. Господарі, яким необхідно було відіграватися, поступово прибрали ініціативу до власних ніг й все ближче й ближче почали підбиратися до воріт суперника. І хоча за такого розвитку подій гості були змушені грати на контр-атаках, воротар «Квари» Іванов не залишався без роботи.

У другій половині матчу роботи у голкіпера «Квари» поменшало, адже його одноклубники серйозніше взялися за справу. Наслідком такої активності стали голи Нікітенка та Гавришенка, які влетіли у ворота «пивоварів» з інтервалом у три хвилини. Гравці ФК «ІнБев-2» зробили ставку на фінальний штурм: Горносталь з Сеньком обстріляли каркас воріт «Квари», а забив Голеня. У настпній атаці його одноклубник Мельник повинен був забивати переможний м’яч у ворота «Квари», а натомість гості забули Нікітенка у власному штрафному майданчику і Юрій поставив крапку у цьому драматичному протистоянні – вольова перемога «Квари» 3:2.

«ЖВІ ім. Корольова» – МФК «Галант» 3:2 (1:0)

Голи: Бурма 7; Білошицький 23; Поліщук 25; – Бенедицький В. 15; Красновський 21;

Попередження: немає – Чернишук