28.11.2017 15:42

Результати 6 туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд І ліги

В неділю, 26 листопада, відбулися ігри чемпіонату Житомира з футзалу серед команд І ліги.

У лідерські плани олевського “Штурм-Полісся” втрутилась “Квара”: Кварацхелія і Ко на заключних хвилинах матчу врятували нічию, яка дозволила “Кварі” піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці. А поки олевчани змагалися з “Кварою”, МФК “Галант” у непростому матчі здолав “Авіатор” і завдяки цій перемозі одноосібно очолив першу лігу. Свої позиції закріпила і команда “ЖВІ ім. Корольова”, яка у неділю перемогла “ІнБев-2”.

Поступово звикають до футзального ритму вихованці ДЮСШ “Полісся”: у першому матчі суботи підопічні Романова здобули вольову перемогу над “Інтертелекомом”, а от свою наступну дуель “Актив-Агро”, яка більше нагадувала гольову перестрілку, програли з рахунком 7:5. Набраних три очки дозволили вищезгаданим командам покращити своє турнірне становище на одну позицію, замикає турнірну таблицю “Інтертелеком”.

Квара – Штурм-Полісся 2:2 (0:0)

Голи: Кварацхелія 20; Іванов 26; – Новак 19, ++26;

Попередження: Євдощук, Островський – Сорока Я.

ДЮСШ «Полісся» – «Інтертелеком» 2:1 (0:1)

Голи: Скримінський 22; Гаврилюк 26; – Окрушко 5;

Попередження: немає

Вилучення: немає – Сак

Вихованці ДЮСШ «Полісся» почали звітний матч першим номером, першими почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, але першими пропустили – Окрушко використав помилку в обороні суперника і відкрив рахунок у матчі. Опісля активність господарів поникла, а тим часом голкіпер «Полісся» Мандзюк все частіше був змушений вступати у гру. Найчастіше воротам вихованців ДЮСШ докучав автор першого голу у матчі Окрушко, але більше у першому таймі Андрій не забивав.

На початку другої 13-хвилинки гравці ДЮСШ «Полісся» Вознюк та Кравець почергово мали свої шанси біля чужих воріт, однак підопічні Романова свої нагоди не використали. Загалом же у другому таймі господарям вдалося вирівняти гру й із плином часу моменти біля воріт «Інтертелекому» почали виникати все частіше і частіше. Наслідком такого сценарію став гол Скримінського на 22-й хвилині. Часу на виправлення ситуації у гравців «Інтертелекому» було вдосталь, але гості не гаяли часу і почали негайно штурмувати володіння ДЮСШ «Полісся». Натомість у відповідь «зв’язківці» отримали декілька небезпечних контр-випадів, один із яких закінчився вилученням Сака. Перетворити чисельну більшість у гол юнаки ДЮСШ «Полісся» зуміли за 14 секунд до фінальної сирени, переможний гол на рахунку Гаврилюка.

«Актив-Агро» – ДЮСШ «Полісся» 7:5 (3:1)

Голи: Сидоренко 4, 4, 17, 21, 22; Гаврилюк 8, 20; – Скримінський 10, 17; Кравець 15; Свистельник 21; Гаврилюк 25;

Лідеру «Актив-Агро» Сидоренку вистачило трьох хвилин на розвідку, опісля якої Олександр протягом декількох секунд оформив дубль. Усі атакуючі дії вихованців ДЮСШ «Полісся» обмежились декількома неточними ударами з-за меж штрафного майданчика, а після третього пропущеного голу у виконанні Гаврилюка, юнаки «Полісся» й зовсім зневірилися у власних силах, хоча й Скримінський ще у першому таймі зумів скоротити розрив у рахунку.

Як виявилося, перший тайм був лише генеральною репетицією. Так у другій 13-хвилинці команди влаштували справжню гольову перестрілку. Все почалося з голу гравця ДЮСШ «Полісся» Кравця, який звів відставання своєї команди до одного голу, після чого за справу знову взявся Сидоренко – 4:2. Загалом же у другому таймі вихованці ДЮСШ «Полісся» що тільки не вигадували, а стримати Сидоренка, який у підсумку оформив пента-трик не змогли. Підопічні Романова щоразу максимально близько наближалися до паритету, але щоразу Сидоренко відповідав своїми голами. На фоні успіхів Сидоренка дубль іншого Олександра – Гаврилюка, виглядав куди скромніше, хоча його вклад у підсумковий успіх «Актив-Агро» не варто недооцінювати. За іронією долі крапку у матчі поставив також Гаврилюк, але Владислав – перемога «Актив-Агро» 7:5.

«Авіатор» – МФК «Галант» 2:4 (0:0)

Голи: Самійлик 16; Горкавчук 22; – Безверхий 16; Чернишук 17, 19; Кульбака 25;

Попередження: Хіміч О., Хіміч Р., Майструк, Прокопчук – Тарасюк, Чернишук, Безверхий

Традиційна тактика стартового штурму у виконанні гравців «Галанту» бажаного результату не принесла: господарі успішно нівелювали всі атаки суперника, а усі небезпечні удари у виконанні Тарасюка і Безверхого парирував воротар «авіаторів» Павленко. Гості настільки захоплювались атакою, що час від часу зовсім забували про оборону власних воріт, чим одразу ж намагалися скористатися футзалісти «Авіатора». Однак, господарі жоден зі своїх моментів у гол так і не перетворили, так само як і їх опоненти.

Команди довго запрягали, а у другому таймі швидко поїхали. Все почалося з голу «авіатора» Самійлика, на що з інтервалом у шість секунд відповів Безверхий. Опісля була «хвилинка слави» Чернишука: протягом трьох хвилин Богдан встиг заробити «гірчичник» і оформив дубль. Після того, як рахунок став 3:1, господарі почали грати з п’ятим польовим. Така тактика виправдала себе на 22-й хвилині, коли п’ятий польовий Павленко знайшов пасом Горкавчука – 3:2. А от у наступному епізоді Володимир зіграв не кращим чином, а його помилку початував Кульбака – важка перемога «Галанту» 4:2.

«ЖВІ ім. Корольова» –  ФК «ІнБев-2» 4:1 (1:1)

Голи: Сичевський 3; Поляков 16, 17; Поліщук 18; – Мельник 3;

Попередження: Сичевський – немає

Команди видали надактивний початок тайму, наслідком чого стали голи Мельника та Сичевського, які почергово влітали у ворота «ЖВІ ім. Корольова» та ФК «ІнБев-2» з інтервалом у декілька секунд. Втім, такий жвавий початок матчу змінився безгольовою паузою, впродовж якої команди не надто радували глядачів у залі ФОКу небезпечними моментами. А оскільки спалахи активність у виконанні опонентів були нечастим явищем, то і на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Другий тайм для «ІнБева» з нереалізованого моменту Гурківського, на що господарі відповіли одразу трьома голами у виконанні Полякова та Поліщука. Гості спробували збити атакуючий темп підопічних Гусака за допомогою тайм-ауту, однак після хвилинної перерви футзалісти «ІнБев-2» хоча і створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, все ж більше були змушені думати про захист власних володінь. Коли ж гості і підбиралися максимально близько до воріт «ЖВІ ім. Корольова», бездоганно у рамці діяв голкіпер Кириленко. У підсумку Ігор більше не пропускав, а його команда святкувала перемогу з рахунком 4:1.