28.11.2017 12:45

Результати 6 туру Першості Житомира з футзалу

У суботу, 25 листопада, в Житомирі відбулися ігри шостого туру Першості Житомира з футзалу.

У групі А обійшлося без сенсацій: лідери турнірного заліку “Грифон” та “ЖДТУ” у звітному турі знову святкували перемоги й продовжили заочну боротьбу за перше місце. Тим часом справжні баталії розгорнулися за третю сходинку. Так у надпринциповому протистоянні “Joystick” здобув вольову перемогу над “Імпекс-Граніт”, чим одразу ж скористався “Anserglob”, який завдяки перемозі над “Олесаною” піднявся на третє місце. Натомість зусиль футзалістів “Joystick” виявилося замало для потрапляння у топ-три, наразі вони з 9 очками четверті.

У групі В шостий тур ознаменувався розгромами. Найскромніший із них – 3:0, було зафіксовано у матчі між “ЖЛГЗ” та “Роял сіті”, опісля чого команди взялися вправлятися у результативності. У підсумку найбільше голів – 11, відвантажили гравці “Дангарду” у ворота “Савсервіс-Персей-2”, на один менше отримали вихованці ДЮСШ “Полісся” від “Левкова”. На фоні двозначних рахунків перемога “Левів KROSCHU” з рахунком 7:1 виглядає куди скромніше, хоча і є не менш важливою у турнірному значені.

Група А

«Грифон» – FC «Mint» 6:4 (4:2)

Голи: Сілецький 2; Гусар 8, 10, 23; Ковбан 12, 21; – Лозовський 8, 24; Синицький 12; Жабенко 14;

Попередження: Ковбан – Синицький, Сачук

Стартовий натиск господарів на ворота FC «Mint» дав свій результат уже на другій хвилині, коли Сілецький відкрив рахунок у матчі. Однак, усі подальші спроби підопічних Островського збільшити перевагу своєї команди завершились невдачею, адже гостів щоразу рятував воротар Юрій Скрицький. Натхненні грою свого голкіпера, гості взялися створювати свої моменти біля чужих воріт. Найактивнішим в атаці у FC «Mint» був Лозовський, який після декількох нереалізованих нагод зрівняв рахунок у матчі. Однак, радість футзалістів FC «Mint» тривала недовго, адже Гусар ще у першому таймі оформив дубль, один гол до свого активу записав Ковбан. Господарі не знітились й до перерви відквитали один м’яч: воротар FC «Mint» Юрій Скрицький розігнав контр-атаку і знайшов пасом Синицького – 4:2.

Мрії про камбек гості продовжили втілювати у другому таймі, коли Жабенко звів відставання FC «Mint» до мінімуму. Але розвинуту успіх гостям підопічні Островського не дозволили й одразу ж заволоділи ініціативою. І хоча гравці «Грифону» у захисті не були безгрішними, покарати суперника футзалісти FC «Mint» змогли лише одного разу, натомість пропустили ще двічі: дубль в активі Ковбана, хет-триком відзначився Гусар.

Дангард – Савсервіс-Персей-2 11:1 (5:0)

Голи: Лепахін 3; Чайківський 4, 10, 22, 23; Лутай 6; Охріменко 9; Ковбасюк 14; Булуй 17, 22; Мазуренко 20; – Семенчук 20;

Попередження: немає – Афанасенко

СК “Імпульс” – Леви KROSCHU 1:7 (0:3)

Голи: Диняков 17; – Субін 6; Бондарчук 8, 12, 16, 22; Сінчук 23, 24; Гордаш -23;

Попередження: Диняков – немає

ДЮСШ “Полісся” – Левків 1:10 (1:4)

Голи: Комаровський 6; – Попко 3, 13; Блажкевич 7, 16, 21; Ганько 9; Савенко 12; Ващенко 22; Сабадаж 24, 24;

Попередження: немає – Ващенко