11.12.2017 15:28

Результати 7 туру другої ліги Чемпіонату м. Житомира з футзалу

У неділю, 10 грудня, у залі Динамо відбулися заключні матчі першого кола Чемпіонату м. Житомира серед команд другої ліги.

Лідери групи А – “Грифон” і “ЖДТУ”, завершили перше коло на мажорній ноті, здобувши впевнені перемоги над “Форцою-Фортуною” та “Anserglob” відповідно. При цьому всупереч очікуванням більший супротив фавориту чинили саме гравці “Форци-Фортуни”, які програли у два м’ячі, тоді як запалу “Anserglob” вистачило лише на перший тайм. У інший матчах групи було зафіксовано вольові перемоги з однаковим рахунком 3:2: “Олесана” до останнього тримала інтригу у протистоянні з “Joystick”, а “Імпекс-Граніт” змусив добряче попітніти гравців FC “Mint”. Саме завдяки цим перемогам “Joystick” піднявся на третю сходинку турнірної таблиці, а FC “Mint” лише за додатковими показниками поступається “Anserglob” й ділить з командою с. Довжик 4-5 місця.

У центральному матчі групи В “Дангард” зумів дотиснути “ЖЛГЗ” й здобув підсумкову перемогу над своїм прямим конкурентом із рахунком 4:1, й наразі має у своєму активі +3 пункти над “ЖЛГЗ”. У битві за третю сходинку “Левків” не залишив шансів “Роял сіті” – розгромна поразка 6:0 й на зимову перерву саме “Левків” йде у статусі топ-команди групи В. Окрім дуелей лідерів заключний тур подарував і протистояння аутсайдерів між СК “Імпульс” і “Савсервіс-Персей-2”, у якому гравці “Імпульсу” вирвали перемогу з рахунком 3:2. На мажорній ноті завершують перше коло і “Леви KROSCHU” – впевнена перемога над юнаками ДЮСШ “Полісся” 5:1.

Група А

Форца-Фортуна – Грифон 4:6 (1:3)
Голи: Євтушок 10; Граділов 18; Русецький 24; Коваль 24; – Сілецький 5, 10, –21; Гусар 8, 16, 21; ++22;

Anserglob – ЖДТУ 2:7 (1:2)
Голи: Аврам 6; Мойсеєнко 21; – Гвоздь А. 4, 10, 22; Виговський 4; Кравчук 16, 24; Момотюк 23;
Попередження: Заброцький – Ширнін