09.01.2018 09:34

Результати 8 туру другої ліги Чемпіонату м. Житомира з футзалу

Минулими вихідними, 6-7 січня, стартовало друге коло Чемпіонату м. Житомира з футзалу серед команд ІІ ліги. Результати ігор хоча й вийшли в деяких випадках сенсаційними, все ж кардинально на розстановку сил в обох групах не вплинув.

У групі А “Anserglob” поквитався з “ЖДТУ” за поразку в першому колі, та попри набраних три очки так і не повернувся до лідируючої трійки. Натомість “Joystick”, розгромивши “Олесану” 7:1, скоротив розрив від другої сходинки до двух балів. Втратив очки й лідер групи А “Грифон”: підопічні Островського не змогли втримати перемогу у матчі з “Форцою-Фортуною”, нічию для другої команди вищолігової “Форци” врятував Євтушок. Не втрачає надії зачепитися за призові місця і FC «Mint», який у важкому матчі здолав новоборівський “Імпекс Граніт” й разом з “Anserglob” ділить у турнірній таблиці 4-5 сходинку.

У групі В “Дангард” не втомлюється кувати перемоги, цього разу під натиском команди з Тетерівки не встояв “ЖЛГЗ” – 2:0. Поразкою свого прямого конкурента одразу ж скористався “Левків”, гравці якого зуміли здолати опір “Роял Сіті” й завдяки перемозі піднялися на другу сходинку турнірної таблиці. Чудову нагоду покращити своє турнірне становище втратили “Леви KROSCHU”, які недооцінили юнаків ДЮСШ “Полісся” й у підсумку поступилися команді Стрихарчука з рахунком 5:4. У спину “Левам KROSCHU” дихає СК “Імпульс”: друга поспіль перемога дебютанта турніру над “Савсервіс-Персей-2” і 9 набраних очок.

Група А

«ЖДТУ» – «Anserglob» 2:4 (0:1)

Голи: Максименко 18; Малиновський – -22; – Мойсеєнко 11, 14; Ауреліу аг 14; Гаврилюк 19; Данюк 24;

Попередження: немає – Гаврилюк, Приймак, Кириченко

Протягом першого тайму команди більше сперечалися за територіальну перевагу, а тому і небезпечних моментів на двох назбирали обмаль. Тим не менше один із них гравці «Anserglob» все ж зуміли перетворили у гол, автором якого під завісу тайму став Мойсеєнко.

Натомість у другому таймі градус матчу був куди вищим, а розпочалося все з другого взяття воріт гостями у виконанні того-таки Мойсеєнка. Гравці «ЖДТУ» терміново взялися виправляти ситуацію й за мить змусили помилитися Ауреліу у власному штрафному майданчику, а невдовзі у схожій ситуації забили зусиллями Максименка. В усі подальші плани «ЖДТУ» втрутився Гаврилюк, якому вдався феноменальний постріл у дев’ятку з-за меж штрафного майданчика. До цього часу «Anserglob» назбирав п’ять фолів і наприкінці матчу отримав дабл-пенальті у власні ворота. Втім, Малиновський з 10-метрової позначки не зумів переграти воротаря гостів Ковальчука. У надії врятувати матч господарі пішли грати з п’ятим польовим, але як це часто буває замість забити пропустили, крапку у матчі поставив Данюк.

«Грифон» – «Форца-Фортуна» 4:4 (3:2)

Голи: Сілецький 6, 18; Гусар 9, 12; – Русецький 2; Євтушок 3, 24; Чайковський 17;

Попередження: Сілецький – немає

«Форца-Фортуна»приголомшила суперника двома швидкими голами у виконанні Русецького та Євтушка, після чого гравці «Грифона» прибрали м’яча до власних ніг й взялися виправляти становище. Старання господарів увінчалися успіхом лише всередині тайму після голу Сілецького. «Грифон» додав обертів, однак відновити паритет підопічним Островського ніяк не вдавалося. Обстрілявши каркас воріт суперника і змусивши добряче попрацювати воротаря «Форци-Фортуни» Чорного, підопічні Островського нарешті забили – Гусар з інтервалом у три хвилини оформив дубль.

У другій половині матчу гравці «Грифону» продовжили насідати на ворота суперника, а натомість пропустили: гості, розігравши штрафний, вивели на ударну позицію Чайковського, який відновив «статус кво». А далі за справу взявся Сілецький – черговий постріл Вадима прийшовся під поперечку воріт «Форци-Фортуни». Наостанок команди обмінялися обопільно нереалізованими моментами, а коли гравці «Грифону» готувалися святкувати перемогу, Євтушок потужним, а головне влучним пострілом поставив крапку у цьому драматичному протистоянні – 4:4 аутсайдер відбирає очки у лідера.

«Олесана» – «Joystick» 1:7 (0:2)

Голи: Поліщук 14; – Кошиль 2; Устимович 7; Чопенко 11, 19; Войтко 15; Повніч 22, 24;

Попередження: немає

«Імпекс Граніт» – FC «Mint» 3:4 (1:0)

Голи: Синяк 6; Червінський 13; Устинов 24; – Синицький 14, 18, 23; Миколайчук 20;

Попередження: Васянович – Скрицький

Вилучення: Червінський – немає

Після нетривалої пристрілки у виконанні суперників глядачі у залі ФОКу нарешті побачили гол, автором якого став один із наймолодших учасників Чемпіонату, 15-річний гравець «Імпекс Граніту» Синяк. У подальшому команди хоча і демонстрували пристойні швидкості, все ж більше помилок у захисті не допускали ,а тому й гол Андрія залишився єдиним.

Другий тайм номінальні господарі почали з голу Червінського, на що у FC «Mint» знайшлася відповідь в особі Синицького, який знову звів відставання своєї команди до мінімуму. Опісля гравці FC «Mint» остаточно заволоділи ініціативою й взялися підбирати ключі до воріт суперника. Вдалося їм це на за чотири хвилини, коли Синицький скористався скидкою від Миколайчука й вколотив другий гол у ворота «Імпекс Граніту». Гості не зупинялися на досягнутому й взялися з подвійним завзяттям атакувати ворота суперника. Свого FC «Mint» досяг під завісу матчу, коли Миколайчук прямим ударом зі штрафного вивів свою команду вперед, а коли господарі пішли грати з п’ятим польовим, пропустили черговий гол від Синицького. І хоча гості з Нової Борової відквитали один гол, нічию все ж не врятували.

Група В

СК «Імпульс» – «Савсервіс-Персей-2» 7:4 (1:2)

Голи: Деняков 6, 20, 20; Герман 13; Лещенко 19; Лукашевич 19; Ходоровський 23; – Кирилюк 8, 10, 18, 18;

Попередження: Пашковський – немає

Вилучення: немає – Сономак

Попри стартову активність гравців «Савсервіс-Персей-2», яка стала наслідком серії небезпечних моментів біля воріт господарів, до середини тайму футзалісти СК «Імпульс» зуміли не просто вирівняти гру, а й вийти вперед зусиллями Денякова. На таку спритність суперника гості відповіли за дві хвилини, коли Кирилюк спочатку зрівняв рахунок, а невдовзі точним ударом у кут вивів «Савсервіс-Персей-2» вперед. Господарі спробували ще до перерви бодай відновити паритет, але безуспішно.

Уже у другому таймі новачок СК «Імпульс» Герман нарешті досяг свого й відновив на табло рівновагу. Опісля команди влаштували футзальні гойдалки: то «Савсервіс-Персей-2» був попереду й змушував гостів відіграватися, то навпаки. Ключовою стала 20-та хвилина, коли гості залишились у меншості після вилучення воротаря Сономака й невдовзі двічі пропустили після влучних пострілів Денякова. А добивав деморалізованого суперника Ходоровський – 7:4 перемога СК «Імпульс».

«Дангард» – «ЖЛГЗ» 2:0 (1:0)

Голи: Ковбасюк 10; Булуй 15;

Попередження: Лісовський, Булуй – Карпенко

Що тільки не вигадували футзалісти «Дангарду», а м’яч вперто не йшов у ворота «ЖЛГЗ». І якщо у дебюті матчу гості намагалися грати на рівних, то поступово віддали ініціативу й зосередились на обороні власних воріт. До слова, у захисті гравці «ЖЛГЗ»  на чолі з воротарем Поліщуком грали на відмінно, нехай і не без допомоги фортуни. Однак на 10-й хвилині гості виявилися безсилими після удару Ковбасюка, який і відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі футзалісти «ЖЛГЗ» заграли активніше й почали все ближче і ближче підбиратися до воріт «Дангарду». Така активність призвела до серії небезпечних ударів у виконанні Паламарчука та Гапчука, однак воротар господарів Лісовський втримав свої ворота на замку. Така активність у виконанні гостів була недовгою і невдовзі гравці «Дангарду» не лише повернули собі ініціативу, а й подвоїли власну перевагу, у подальшому не дозволивши супернику бодай задуматися про камбек.

«Роял Сіті» – «Левків» 1:3 (0:1)

Голи: Ананченко 19; – Оніщук 8; Попко 17; Кучерчук 24;

Попередження: немає – Гаврилюк

Гравці «Левкова» хоча і підходили до звітного матчу у статусі фаворита, протягом першої половини тайму знаходились у пошуках власної гри, а тому й їх суперники отримали шанс пограти першим номером. Внаслідок такого розвитку подій воротарю «Левкова» Дворніну регулярно доводилось вступати у гру. Так тривало до 8-ї хвилини, коли Оніщуку вдався влучний постріл й гості повели в рахунку.

У другому таймі поки господарі збиралися з думками Попко подвоїв перевагу «Левкова». Другий пропущений м’яч став хорошим стимулом для гравців «Роял Сіті», які невдовзі розіграли класну двоходівку в один дотик, на вістрі якої опинився Ананченко – 2:1. Після голу Олександра, зрівнювати рахунок повинен був Сєхов, однак Максиму не вдалося замкнути фланговий простріл, а у відповідь «Левків» знову забив, крапку у матчі на заключній хвилині матчу поставив Кучерчук.

ДЮСШ «Полісся» – «Леви KROSCHU» 5:4 (0:2)

Голи: Оршульський 13, 15, 17; Селезньов +23; Гулак 23; – Максимчук 3; Субін 11, 21; Адаміцький 23;

Попередження: немає – Субін

Звітний матч для юнаків ДЮСШ «Полісся» традиційно почався з пропущеного голу, автором якого став Максимчук. «Леви KROSCHU» продовжили контролювати хід гри й невдовзі подвоїли свою перевагу, гол на рахунку Субіна. Ближче до завершення тайму юнаки ДЮСШ «Полісся» захопили ініціативу й будь Олексюк влучнішим, господарі могли розраховувати на гол ще у першій 12-хвилинці.

Не встиг розпочатися другий тайм, як Селезньов елегантним пасом п’ятою вивів Оршульського на ворота суперника і Андрій відквитав один м’яч. Одного забитого голу Андрію виявилося замало й впродовж двох хвилин Оршульський оформив хет-трик. Коли ж юнаки ДЮСШ «Полісся» вирішили, що для перемоги вистачить трьох забитих м’ячів, Субін відновив «статус кво». У матчі розпочалися «чемпіонські хвилини», які цього разу були за господарями. Голу Адаміцького «Левам KROSCHU» не вистачило, адже Селезньов спочатку реалізував пенальті, а за лічені секунди Сергій, накрутивши декількох опонентів, знайшов пасом Гулака, який і приніс своїй команді вольову й першу перемогу в сезоні.