31.10.2017 14:56

Результати другого туру першої ліги Чемпіонату Житомира з футзалу

Минулими вихідними, 28-29 жовтня, відбулися поєдинки 2 туру першої ліги Житомира з футзалу. За їх результатами, замість одноосібного лідера у турнірній таблиці сформувалася ціла група лідируючих команд.

Так із чотирма набраними очками першу сходинку посідає “Галант”, який завдяки перемозі над “Штурмом” посунув з першого місця олевський “Штурм-Полісся”. Нарешті перемогла “Квара”, у якої на початку сезону є проблеми з першим голом. Цього разу гравці “Квари” довго запрягали, але швидко поїхали – розгромна перемога над “Інтертелекомом”. А у заключному матчі суботи глядачі у залі “Динамо” стали свідками вольової перемоги ФК “ІнБев-2”, гравці якого програючи після першого тайму 2:0, у другому таймі відігралися, а завдяки голу Голені на заключній хвилині тайму вирвали перемогу з рахунком 3:2.

Єдиний недільний матч між “ЖВІ ім. Корольова” та “Актив-Агро” більше нагадував битву футзальних ветеранів, у якій не без допомоги молодого покоління гору взяли футзалісти “ЖВІ ім. Корольова”.

Пропонуємо вам огляд матчіввід прес-лужби АФЖО

ФзК «Штурм» – «Галант» 2:4 (0:2)

Голи: Тимощук 22, 24; – Бенедицький В. 8; Тарасюк 13, 14; Кульбака 24;

Попередження: немає

Футзалісти «Галанту», попри непоступливість  суперника, поступово заволоділи ініціативою і взялися обстрілювати ворота «Штурму» з різних дистанцій. Традиційно у складі «Галанту» найактивнішим був Безверхий, який на пару з Тарасюком регулярно докучали воротарю господарів Говорадлу. Тим не менше футзалісти «Штурму» мали і свої моменти біля чужих воріт. Чи не найкращих із них був у капітана господарів Чирви, але Сергій свій вихід віч-на-віч змарнував. На нереалізований момент «Штурму» гості одразу ж відповіли своїм контр-випадом, який завершився голом Бенедицького. Під завісу тайму гостям все ж вдалося захопити ініціативу, але Тимощуку із Сохацьким вразити ворота суперника так і не вдалося. Натомість господарі настільки захопились атакою, що в одному з епізодів не вгледіли за Тарасюком – 2:0.

Свої звитяги Андрій продовжив і у другому таймі, у самому дебюті якого оформив дубль. Гості і у подальшому продовжили тиснути на ворота суперника, а тому голкіперу «Штурм» Говорадлу ніколи було нудьгувати. Всередині тайму команди порадували вболівальників грою на зустрічних курсах, наслідком чого стали численні змарновані гольові моменти і гол Тимощука. До слова, Роман, як і його опонент Тарасюк із «Галанту», оформив дубль, сталося це на 24-й хвилині коли господарі уже пішли грати з п’ятим польовим й встигли пропустити четвертий м’яч від Кульбаки. Та на більше футзалісти «Штурму» не спромоглися – поразка 4:2.

«Інтертелеком» – «Квара» 1:6 (0:1)

Голи: Кірейчиков 23; – Нікітенко 8, 15; Градовський 18; Городнюк 20; Гавришенко 24; Горбачевський – -26, 26;

Попередження: Олексін – немає

Перший тайм звітного матчу став справжнім бенефісом воротаря «Інтертелекому» Лісовика. Максим «тягнув» усе, що летіло у його ворота: удари з різних дистанцій, підступні рикошети й встигав переривати комбінації у виконанні гравців «Квари». За такого розвитку подій фузалісти «Інтертелекому» практично не підходили до воріт гостів. Нарешті розчаклувати рамку воріт суперника гостям вдалося на восьмій хвилині, автором першого голу «Квари» у сезоні став Нікітенко. Однак на цьому гості не зупинилися й продовжили тероризувати захист «Інтертелекому» на чолі з голкіпером Лісовиком.

Якщо з усіх дуелей у першому таймі Максим виходив переможцем, то до середини другого тайму двічі був змушений капітулювати. Спочатку Нікітенко опинився першим на добиванні, а невдовзі Градовський реалізував свій вихід віч-на-віч. Після другого забитого м’яча футзалістів «Квари» що називається прорвало. Голи у ворота «Інтертелекому» почали влітати значно частіше, а настрою гостям не зіпсував навіть забитий м’яч у виконанні Кірейчикова. Крапку у звітному матчі поставив Горбачевський – 6:1 впевнена перемога «Квари».

«ІнБев-2» – «Авіатор» 3:2 (0:2)

Голи: Горносталь 15; Гурківський 16; Голеня 26; – Прокопчук 3; Голуб 12;

Попередження: Мельник, Турківський – немає

Поки гравці другої команди «ІнБева» придивлялися до дебютанта першої ліги «Авіатора», гості забили. Це Прокопчук втік у контр-атаку, прибрав воротаря і з гострого кута вразив ворота ФК «ІнБев-2». Другий м’яч гості забивали у схожій манері: знову фланговий простріл, на вістрі цього разу був Голуб. Загалом же у першому таймі гольові моменти були радше розкішшю, адже в основному команди придивлялися одна до одної.

Полум’яний спіч капітана «ІнБев-2» Сенька у перерві надихнув його одноклубників на камбек. Все почалося з голу Горносталя, а його справу за мить продовжив Гурківський. Після забитих м’ячів господарі й зовсім заволоділи ініціативою, а тому голкіперу «Авіатора» Міщуку доводилося працювати в поті чола, аби не допустити третього взяття воріт. Гості витримали натиск суперника й опісля взялися будувати власні атаки, а тому воротар «ІнБев-2» Боровик теж не залишався без роботи, хоча й моменти біля його воріт виникали не так часто. За класикою жанру, коли все йшло до нічиєї наступила розв’язка матчу: на заключній хвилині гри Голеня вирвався на ударну позицію і не залишив шансів воротарю «Авіаторів» – 3:2 вольова перемога ФК «ІнБев-2».

«ЖВІ ім. Корольова» – «Актив-Агро» 5:3 (0:0)

Голи: Поляков 14, 24; Дзюба 18; Томашевський 23; Сичевський 26; – Ільчук 14; Сидоренко 17; Рафальський 24;

Попередження: Сичевський, Васильєв – Кондратюк

У єдиному недільному матчі першої ліги зустрічалися «ЖВІ ім. Корольова» та «Актив-Агро», які за підсумками минулого сезону вибороли право виступати у першій лізі. Команди витратили чимало часу на розвідку, а тому практично увесь ігровий час першого тайму вболівальники у залі ФОКу відверто нудьгували. Першими у гру включилися гравці «ЖВІ ім. Корольова». Так наприкінці тайму воротарю «Актив-Агро» довелося вступити у гру після небезпечного пострілу Сичевського, а у наступній атаці Васільєв з метра примудрився влучити у стійку.

У другому таймі команди нарешті увійшли в ігровий ритм. Нарешті забили господарі, перший гол у сезоні на рахунку Полякова. Однак, радість гравців «ЖВІ ім. Корольова» тривала недовго, у складі «Актив-Агро» слово взяли ветерани. Спочатку Ільчук відновив паритет, а за три хвилин Сидоренко вивів «Актив-Агро» вперед. У господарів відповідь також тримали ветерани: Дзюба і Томашевський по черзі довели рахунок до 3:3. На цьому футзальні гойдалки завершились: Поляков оформив дубль, а крапку у матчі поставив Сичевський, реалізувавши свій вихід віч-на-віч – 5:3 перемога «ЖВІ ім. Корольова».