07.08.2018 12:19

Результати ігор Кубку міського голови Житомира з футзалу у групі D

Триває Кубок міського голови Житомира з футзалу. У другому турі групи D гравці «Грантеха» знову оформили розгром, цього разу від чинного володаря Кубку Житомирської області постраждав «Штурм». Натомість у іншому матчі понеділка футзалісти «SAV» провалили перший тайм матчу з «Олесаною», у другому таймі виправили становище й були близькими до рятівної нічиєї, однак у підсумку поступилися 3:2.

«Грантех» – ФзК «Штурм» 9:4 (2:0)

Голи: Лясковський 9, 19; Литвиновський 10; Тищенко 16; Алєксєєв 17, 22; Рахметов 21; Даценко 24; Бланк 25; – Черновол 15; Штоюнда 16; Сохацький 25; Чернега 26;

Попередження: Тищенко – немає

Хоча й гравці «Грантеха» на правах фаворита матчу зі стартових хвилин заволоділи ініціативою, тривалий час їх атакуючі пориви були безрезультатними. Коли ж здавалося, що господарі пристосувалися до гри суперника і почали пробувати свої вили в атаці, захист «Штурму» вперше дав збій. Це Лясковський майстерно розібрався у штрафному майданчику суперника – 1:0, а за мить Литвиновському вдався влучний дальній постріл – 2:0. Гравці «Штурму» взялися за відродження інтриги на початку другого тайму, але на гол Черновола результативним ударом відповів Тищенко, а гольову перестрілку продовжили Штоюнда з Алєксєєвим. На цьому вольності для гостей закінчились і гравці «Грантеха» серйозніше взялися за справу, а зупинились лише коли на табло запалили цифру дев’ять, при цьому по голу записали до свого активу і воротарі Даценко з Рахметовим. Втім, за надмірну самовпевненість господарів покарав Сохацький з Чернегою, які бодай трохи підсолодили гіркоту поразки й встановили остаточний результат матчу – 9:4 на користь «Грантеха».

«Олесана» – «SAV» 3:2 (3:0)

Голи: Ясінський Ю. 2; Мельничук 10; Сога 12; – Кирилюк 15; Брушко 17;

Попередження: Поліщук – Цирюк

Наслідком жвавого початку матчу у виконанні гравців «Олесани» став швидкий гол Ясінського-молодшого. А поки Юрій святкував, його одноклубники продовжили насідати на ворота «SAV». Втім, поступово запал господарів згас, а футзалісти «SAV» замість переломити хід матчу, вирішили кожен грати на свій лад, а тому й комбінаційна гра у їх виконанні залишала бажати кращого. Натомість гравці «Олесани» продовжили використовувати свої нагоди, внаслідок чого пішли на перерву за рахунку 3:0, голи в активі Мельничука і Соги. Зате у другому таймі у гравців «SAV» що називається пішло і Кирилюк на пару з Брушко протягом лічених хвилини перевернули все з ніг на голову. Гості завелись і з подвійним завзяттям пішли в атаку, але попри достатню кількість часу й декілька 100%-их гольових нагод рятівний гол так і не організували, а відтак 3:2 і «Олесана» вкотре підтверджує реноме «темної конячки».