10.01.2018 14:58

Результати перших поєдинків 10 туру вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу

Перші матчі 10-го туру Вищої ліги Житомира з футзалу відбулися минулої неділі 07 січня 2018. “Коростень” з “ГазМясом” знову влаштували гольову перестрілку, яка завершилась тріумфом коростенців, а юнаків СК “Візаж-Полісся” у протистоянні з “Грантехом” вистачило лише на перший тайм – поразка 8:1.

«ГазМяс» – «Коростень» 5:8 (2:5)

Голи: Прус 3; Островський 9, 20; Мороз 20; Сінкевич 24; – Черепанський 2; Скорода 3, 8; Джус 5; Гаєвський 12, 27, 28; Козаренко 22;

Попередження: Романюк – Козаренко

Протягом стартових хвилин матчу команди встигли тричі розписатися у воротах один одного й у подальшому не думали зупинятися. Поки гравець «ГазМясу» Дмитро Романюк за відсутності воротарів звикав до нового амплуа, коростенці взяли гру під свій контроль й продовжили забивати у ворота «ГазМясу». Загалом же у першому таймі у воротах господарів побувало п’ять м’ячів, натомість у відповідь житомиряни зуміли організувати гол Островського.

У другому таймі команди збавили темп: коростенці контролювали хід матчу, «ГазМяс» відпрацьовував гру у захистіа Романюк продовжив відточувати свої воротарські навички. Та навіть за такого розвитку подій житомиряни спромоглися скоротити розрив у рахунку до мінімуму: Островський ударом зі штрафного відправив круглого під поперечку, а за мить Мороз забив у ворота «Коростеня» четвертий гол. Та як тільки господарі задумалися про камбек, Гаєвський разом із Козаренком розставили все на свої місця – 8:5 і коростенці продовжують боротьбу за призові місця.

«Грантех» – СК «Візаж-Полісся» 8:1 (2:1)

Голи: Ничипоренко 5; Алєксєєв 13, 17; Яліков 18, 23; Біляченко 21, 22, 24; – Розпотнюк 4;

Попередження: немає

З яких тільки позицій не били футзалісти «Грантеха», які тільки комбінації не розігрували, а перший гол влетів саме у їх ворота, його автором став капітан СК «Візаж-Полісся» Розпотнюк. А якби не поперечка, Поліщук повинен був запалювати двійку навпроти СК «Візаж-Полісся». За класикою жанру після власного нереалізованого моменту гості пропустили – Ничипоренко зрівняв рахунок у матчі. А невдовзі постійний тиск на ворота СК «Візаж-Полісся» призвів до другого голу, автором якого після демонстрації індивідуальної майстерності став Алєксєєв.

Якщо у першому таймі юнаки СК «Візаж-Полісся» намагалися на рівних протистояти супернику, то з плином часу другої половини матчу перевага гравців «Грантеха», яку вони не втомлювалися втілювати у голи, ставала все переконливішою. Під завісу матчу підопічні Терещука роззабивалися: хет-трик оформив Біляченко, Яліков відзначив своє повернення після важкої травми дублем, а відтак 8:1 – розгромна перемога «Грантеха».