19.06.2018 17:41

“Рятівник” у непростому матчі перемагає ФСК “Роял”

Більше за всіх за нічию у перенесеному матчі групи В між “Рятівником” і ФСК “Роял” вболівали гравці “Joystick”, яким мирова між цими командами залишала шанси на вихід до 1 фіналу Кубку. І хоча гравці ФСК “Роял” провалили перший тайм, у другому були близькими до нічиєї.

ФСК «Роял» – «Рятівник» 3:4 (1:3)

Голи: Денисюк 11, 26; Ясінський 14; – Грищук 3; Сторожук 5; Коваль 11; Захарченко 18;

Попередження: Стройванс – немає

Перенесений матч четвертого туру Кубку Житомирської області для ФСК «Роял» почався з пропущеного голу – Грищук скористався непорозумінням між гравцями суперника і відкрив рахунок у матчі. А якби Коваль за мить пробив влучніше, «Рятівники» одразу ж могли розраховувати на друге взяття воріт. Та що не вдалось Віталію, реалізував Сторожук – 2:0. Практично увесь цей час матчу воротар гостей Бондар залишався без роботи, а нечасті удари по воротах опинялися в руках Сергія. Лише у епізоді з Денисюком голкіпер гостей виявився безсилим, але незадовго до цього його одноклубник Коваль втретє розписався у воротах ФСК «Роял».

Забитий наприкінці першого тайму гол у виконанні господарів надихнув їх уже у другій половині матчу на справжній штурм воріт «Рятівника». Спочатку Ясінський відродив інтригу у матчі, а опісля гравці ФСК «Роял» видали надактивну 3-хвилинку. Протягом цього часу один лише Мазуренко тричі опинявся на ударній позиції, але Роману банально не щастило. Витримавши натиск суперника, гості вирівняли гру і невдовзі забили, Захарченку вдався феноменальний постріл у дев’ятку – 4:2. Пропущений м’яч не вплинув на бойовий настрій гравців ФСК «Роял», а тому вони продовжили насідати на ворота суперника. Нарешті досягти свого господарі зуміли на заключній хвилині матчу, інтригу у матчі відродив Денисюк. А от на більше Денисюку і компанії не вистачило часу – 4:3 непроста перемога «Рятівника».