23.01.2018 12:16

Сенсаційна перемога Медика і друга поразка ІнБева. Результати 12 туру вищої ліги Житомира з футзалу

Сенсаційним вийшов 12-й тур вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу, який відбувся 21 січня.

Все почалося з “Медика”, який провів свій найкращий матч із початку Чемпіонату, а прийшовся цей матч на протистояння з “Енергією”. По ходу матчу “Медик”, який до того ж грав без воротаря, зумів не лише відквитати  два м’ячі, вийти вперед після голу Безпрозванного, а й втримати перемогу. Зірки зійшлися і для “Персея”, гравці якого покарали “Грантех” за неналежний настрой на матч. Дуель “Персея” з “Грантехом” стала найрезультативнішою у турі – 11 голів на двох й 6:5 на користь МФК “Персей”. Естафету сенсацій перейняла “Форца”, яка завдала другої поспіль поразки “Коростеню”, тоді як власну переможну серію продовжила до двох перемог.

А поки вищезгадані команди творили сенсації, у центральному матчі туру “Атлет-Житомир” з’ясовував стосунки зі своїм головним конкурентом – ФК “ІнБев”. На відміну від матчу першого кола голів у цій дуелі було більше, а підсумок той же – перемога ФК “Атлет-Житомир” з перевагою в один м’яч, переможний гол на рахунку Борисюка. У заключному матчі туру юнаки СК “Візаж-Полісся” пропустили по голу у кожному з таймів від “ГазМясу” й опустилися на 10 місце в турнірній таблиці.

«Енергія» – «Медик» 3:4 (1:1)

Голи: Слюсар 7, – -27; Тарасюк 17; Єлісєєв 17, – -26; – Данюк 3; Любченко 21; Трохліб 22; Безпрозванний 26;

Попередження: Єлісєєв – Романенко, Пилипчук

«Медик», навіть попри те, що на матч із «Енергією» вийшов без воротаря, протягом стартового відрізку матчу нічим не поступався супернику, а на третій хвилині й взагалі спіймав суперника на контр-атаці й Данюк відкрив рахунок у матчі. «Медики» не думали зупинятися на досягнутому, однак за чотири хвилини клас «енергетиків» все ж дався взнаки і Слюсар зрівняв рахунок у матчі. Втім, розвинути свій успіх господарям у першому таймі не вдалося, ба більше, їх воротар Івашко не залишався без роботи і якби не реакція Ярослава, «Медик» міг виграти перший тайм.

У другій 14-хвилинці «енергетики» серйозніше взялися за справу. Для початку змарнували декілька своїх гольових нагод, після чого Єлісєєв і Тарасюк почергово розписалися у воротах суперника. Опісля господарі заспокоїлись, а «медики» тим часом відквитали один м’яч зусиллями Любченка, змінили Романенка у рамці на Трохліба і зрівняли рахунок: той-таки Трохліб не дочекався підключення партнерів і завдав невідпорного удару в кут з-за меж штрафного майданчика. А на 26-й хвилині стало ще цікавіше, коли Безпрозванний спромігся парашутом відправити круглого у дальній кут воріт «Енергії» й вивів гостей вперед. Господарі мали щонайменше дві нагоди забити, але ні Єлісєєв, ні Слюсар не змогли реалізувати дабл-пенальті, а протягом заключних хвилин матчу Трохліб встигав і рятувати свою команду в рамці і керувати діями своїх одноклубників. У підсумку «Медик» втримав сенсаційну перемогу, яка для команди стала другою в сезоні.

«Коростень» – ФзК «Форца» 0:3 (0:0)

Голи: Дзюба 21; Іванов 21; Ковальчук 27;

Попередження: немає – Оніщук

ФК «ІнБев» – ФК «Атлет-Житомир» 2:3 (1:1)

Голи: Чеберяк 12; Вакула 22; – Коваль 12, +20; Борисюк 22;

Попередження: Леонов, Коробка – Борисюк

«Грантех» – «Персей» 5:6 (1:2)

Голи: Біляченко 6; Алєксєєв 16; Яліков 18; Орлик 26; Трибель +28; – Дорош 1, 21; Самчик 9, 27; Балашкевич 20; Остапенко 20;+

Попередження: Галетко, Алєксєєв – немає

«ГазМяс» – СК «Візаж-Полісся» 2:0 (1:0)

Голи: Прус 7; Циба 21;

Попередження: Циба – Невмержицький