31.10.2017 16:10

Синхронні перемоги лідерів. Результати другого туру Вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу

У матчах другого туру Вищої ліги, матчі якого відбулися 29 жовтня, розгроми чергувалися з вольовими перемогами. Про це повідомляє прес-служба АФЖО.

Програму туру відкривав чинний Чемпіон міста ФК ІнБев”, який у другому таймі дотиснув “медиків” й здобув другу поспіль перемогу. Щодо розгромів туру, то “Форца” нічого не зуміла протиставити “атлетам” – поразка 0:6, а “енергетики” з “ГазМясом” видали найрезультативніший матч: 14 голів на двох, 11 з яких влетіли у ворота “ГазМясу”.

У центральному протистоянні туру “Грантех” у важкому матчі втримав перемогу над “Коростенем” і продовжує чемпіонські перегони з ФК “Атлет-Житомир” та “ІнБевом”. У заключному матчі неділі юнакам СК “Візаж-Полісся” у матчі з “Персеєм” не вистачило буквально хвилини до нічиєї, злим генієм для підопічних Віктора Шиманського став лідер “Персея” Дорош, хет-трик якого приніс його команді першу перемогу у Вищій лізі.

ФК «ІнБев» – «Медик» 4:1 (1:1)

Голи:  Левченко 9; Федорченко 15; Горло 18; Марцун 26; – Пилипчук 11;

Попередження: Погорілець, Івановський – немає

Гравці «ІнБева», як і подобає фавориту, зі стартових хвилин захопили ініціативу, але тривалий час розпечатати ворота суперника їм ніяк не вдавалося. «Медики» трималися до дев’ятої хвилини, поки капітану «ІнБева» Левченку не вдався влучний постріл – 1:0. Гравці «ІнБева» і не думали зупинятися на досягнутому, але замість подвоїти свою перевагу пропустили, класний м’яч забив Пилипчук. На більше у першій половині матчу команди не спромоглися, обмежившись двома голами.

У другому таймі підопічним Михайла Соколовського вдалося забити два швидких м’ячі, авторами яких стали Федорченко та Горло. Пропущені голи жодним чином не вплинули на бойовий настрій «медиків», а тому вони при першій же нагоді загрожували воротам суперника. Однак небезпечні моменти біля воріт Ковальчука виникали не так часто, тоді як його візаві Костюков регулярно рятував свою команду. І хоча Михайло на відмінно виконував свої функції, після удару Марцуна все ж змушений був капітулювати. Гостям нічого було втрачати, а тому заключну хвилину матчу вони пішли грати з п’ятим польовим, хоча й безрезультатно – поразка 4:1.

ФзК «Форца» – ФК «Атлет-Житомир» 0:6 (0:2)

Голи: Киришун 8; Яворський 11; Гусак 17, Терновой 17; Ткачук 21; Омелянчук 27;

Попередження: немає – Борисюк

Цікаво, що перший момент у матчі створили гравці «Форци» – капітан господарів Ковпак прицільним ударом перевірив реакцію воротаря «атлетів» Зорника. Вадим з цієї дуелі вийшов переможцем, а його одноклубники поступово взяли гру під свій контроль. Футзалісти «Атлет-Житомир» не форсували події на майданчику і свої голи все ж забили: Киришун поклав початок розгрому «Форци», а за дві хвилини його ідею підтримав новачок команди Яворський.

Після чергових двох пропущених м’ячів у другому таймі, гравці «Форци» взяли тайм-аут й прийняли рішення грати в п’ять польових. Однак така спроба господарів переломити хід матчу успіхом не увінчалась, а до всього ще й Ткачук з Омелянчуком розписалися у воротах суперника. До фінального свистка гравцям «Форци» так нічого і не вдалося зробити на майданчику – поразка 0:6.

«Коростень» – «Грантех» 1:2 (0:2)

Голи: Джус 23; Скорода – -27; Гаєвський – -28; – Біляченко 2; Алєксєєв 13;

Попередження: Черепанський, Скорода – Трибель

У звітному матчі гравці «Грантеха» зробили ставку на швидкий гол і не прогадали: після нетривалої пристрілки Біляченко відкрив рахунок у матчі. Після пропущеного голу коростенці заволоділи ініціативою, а гравці «Грантеха» були змушені що називається терпіти. За гри другим номером житомиряни не забували і про атаку, а нечасті контр-випади футзалістів «Грантеха» становили неабияку небезпеку воротам господарів. Втім, житомирянам, як і коростенцям, у завершальній стадії атак не вистачало то влучності, то везіння. Тим не менше, після серії нереалізованих моментів Алєксєєв нарешті подвоїв перевагу гостів.

Протягом другого тайму коростенці безупинно атакували ворота «Грантеха», але безрезультатно. Перший крок до виправлення ситуації коростенці зробили аж на 23-й хвилині, коли заробили право на дабл-пенальті. І нехай Пасічник його не реалізував, Джус був тут як тут і скоротив розрив у рахунку. Коростенці збільшили тиск на ворота суперника, але що тільки не вигадували в атаці, житомиряни тримали оборону. Врятувати матч коростенцям не допомогли навіть два 10-метрових, які по черзі не реалізували Скорода з Гаєвським. У підсумку 2:1 – важка перемога «Грантеха» і втрата Ялікова, який у зіткненні з оборонцями «Коростеня» отримав важку травму.

«ГазМяс» – «Енергія» 3:11 (1:5)

Голи: Прус 10, 15; Романюк 16; – Слюсар 2, 13, 27; Базь 3; Петренко 4, 14; Мартинович 19; Єлісєєв 21, ++26; Юрченко 26; Максимчук 26;

Попередження: Островський – Базь

Гравці «Енергії» у матчі з «ГазМясом» не стали відкладати забиті голи у довгий ящик і уже до п’ятої хвилини Слюсар, Базь і Петренко довели перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Тим часом Прус потроху пристрілювався до воріт «енергетиків» й після двох невдалих спроб нарешті «розмочив» рахунок. Та попри забитий гол, у захисті гравці «ГазМясу» продовжували провалюватись, чим і скористалися вищезгадані Слюсар із Петренком, а тому на перерву команди пішли за рахунку 5:1 на користь «Енергії».

У перерві підопічні Подранного остаточно розслабились, а господарі навпаки зібралися з думками. Посприяв цьому і швидкий гол Пруса, який Олександр забив у дебюті другого тайму, А поки «енергетики» проводили роботу над помилками, припустилися ще однієї, якою скористався Андрій Романюк – 5:3. Однак на цьому голи для «ГазМясу» закінчились й протягом часу, який залишався до фінального свистка, воротар господарів Бондарець був змушений ще шість разів виймати круглого з сітки власних воріт: підсумковий хет-трик в активі Слюсара, по дублю оформили Петренко і Єлісєєв.

СК «Візаж-Полісся» – МФК «Персей» 2:4 (1:1)

Голи: Розпотнюк 5, 27; – Долінний 10; Дорош 15, 27, 28;

Попередження: немає – Самчик

Початок звітного матчу ознаменувався травмою капітана «Персея» Голомаха і феноменальним дальнім пострілом гравця СК «Візаж-Полісся» Ропотнюка точно у дев’ятку воріт суперника. Пропущений гол змусив гостів увімкнути підвищену передачу і невдовзі активність гравців «Персея» призвела до голу: Долінний першим встигнув на добивання після удару Дороша. До слова, Олександр традиційно був найактивнішим у складі «Персея», часто брав на себе ініціативу, але підопічні Шиманського справлялися з усіма його старанням.

Натомість на початку другого тайму господарі не вгледіли за Дорошем й Олександр вивів «Персей» вперед. Опісля уже настала черга футзалістів СК «Візаж-Полісся» грати першим номером. Так до середини тайму господарі остаточно заволоділи ініціативою, методично тиснули на ворота суперника, але час спливав, а рахунок на табло залишався незмінним. Нарешті досягти свого господарям вдалося на передостанній хвилині матчу, після розіграшу стандарту Розпотнюк оформив дубль. Не встигли юнаки СК «Візаж-Полісся» порадіти голу, як за справу взявся Дорош. Головна ударна сила МФК «Персей» в особі Олександра спрацювала тоді, коли це було найнеобхідніше – два влучні постріли Дороша і перемога підопічних Малого 4:2.