27.06.2016 12:14

У середу стартує літня першість Житомира з футзалу

У середу, 29 червня, у СОК “Динамо” стартує літня першість м. Житомира з футзалу. Попередньо участь у змаганнях підтвердили 14 команд: МФК “ІнБев” та “ІнБев-2”, “Слов’яни”, “Кіфа”, “ГазМяс”, СК “Візаж”, “Атлет”, “Будстудія”, “Галант-МТС”, “Грантех”, “Медик”, “Персей”, МФК “Форца” та ФзК “Штурм”. Проте, прийом заявок ще триває, останній день підтвердження участі – понеділок 27 травня.

Усі матчі відбуватимуться у СОК “Динамо”. Ігрові дні: понеділок, середа та п’ятниця після 18:00. Згідно регламенту турніру команди гратимуть два тайми по 20 хвилин: перший тайм 19 хв “брудного” часу + 1 хв “чистого” часу, другий тайм 18+2.

Усі команди поділені на дві групи. Із груп до раунду плей-офф виходять по 4 кращих команди (очки зберігаються), які й розіграють призові місця. Команди, що у групах посіли місця нижче четвертого, у стикових матчах визначать остаточний розподіл команд-учасниць першості.

Розподіл команд по групах згідно жеребкування:

Група А                                         Група Б

1. Слов’яни                             1. СК “Візаж”

2. Атлет                                  2. Персей

3. ГазМяс                                3. МФК “ІнБев-2”

4. Медик                                 4. Будстудія

5. МФК “ІнБев”                        5. Грантех

6. Галант-МТС                         6. МФК “Форца”

7. ХСК “Кіфа”                          7. ФзК “Штурм”

У перший ігровий день (29 червня) відбудуться матчі у групі А, повний календар матчів літньої першості та положення турніру буде опубліковано згодом, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Спортивний Житомир

Теги:анонси

Подібні новини