02.11.2017 14:12

У Житомирі відбувся семінар арбітрів та спостерігачів арбітражу з футзалу

Напередодні старту Вищої та першої ліг Чемпіонату м. Житомира з футзалу у конференц-залі готелю Reikartz відбувся семінар для арбітрів та спостерігачів арбітражу, які обслуговуватимуть матчі Чемпіонату міста. Семінар проводили голова комітету арбітрів Асоціації футзалу м. Житомира Андрій Загоруйко та арбітр Екстра-ліги Микола Подранний.

Про це повідомляє прес-служба АФЖО.

Зазначимо, що напередодні семінару Микола Подранний успішно пройшов збори арбітрів Екстра-ліги, а спостерігач арбітражу Сергій Зілінський – НТЗ для спостерігачів й допущений до обслуговування матчів у сезоні 2017-2018 рр.

Також Андрій Загоруйко та Олександр Макарець, успішно склавши усі необхідні тести, отримали призначення на матчі Кубку України у Хмельницькому, де місцева «Феміда-Старлайф» приймала столичну «Альтернативу». Окрім цього Андрій Загоруйко з Олександром Макаренком (м. Радомишль) у понеділок, 30 жовтня, у Києві обслуговували матч першого попереднього раунду Кубку України між «Manzana-2» (Київ) та «Дніпром» (Черкаси), який завершився внічию 4:4.

Спортивний Житомир