24.03.2018 09:06

Валерій Директоренко: Задоволені, що зможемо перевірити свої сили у протистояннях з представником України в єврокубках

Головний тренер «ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) Валерій Директоренко прокоментував регулярний чемпіонат Екстра-ліги та майбутніх протистоянь у рамках 1/4 фіналу:

«Не можна бути повністю задоволеним собою. Зрозуміло, нам хотілося піднятися вище. Були матчі, які ми мали завершити з іншим результатом. Однак, що маємо, те маємо. Фінішували шостими. Втім, на моє переконання, протягом регулярного чемпіонату команда заслуговувала на більш високе місце у турнірній таблиці. Це означає, що в якомусь компоненті ми недопрацювали.

Суперник за чвертьфінальною стадією у нас дуже сильний. «Продексім» має у своєму розпорядженні головного тренера з Бразилії, а також трьох легіонерів, які представляють цю країну. Суперник має досвідчених виконавців у своєму складі. Ми задоволені тим, що зможемо перевірити свої сили у протистояннях з представником України в єврокубках. Якщо ставиш перед собою серйозні завдання – треба долати сильних суперників.

Як кажуть, поганий той солдат, який не хоче стати генералом. Хочеться перемог, хочеться пройти якомога далі. Для цього ми докладемо усі зусилля. Цьогоріч чемпіонат доволі непередбачуваний. Всі учасники виглядають дуже непогано. Будь-яка команда може здолати іншу. Наше завдання – перемагати у кожному матчі та дістатися якомога ближче до медалей».

за матеріалами: АФУ

Спортивний Житомир