14.11.2017 12:25

Жіноча збірна Житомирської області стартувала у першості України з футзалу

У Черкасах завершилося перше коло Чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. У цьогорічному розіграші першості (група А) приймає участь збірна Житомирської області – “Полісся”.

У першому колі у матчах з більш досвідченими суперниками полісянки набиралися досвіду, а за підсумками зіграних матчів заробили реноме команди першого тайму. Так практично у кожному матчі збірна Житомирської області йшла на перерву за нічиєї, або ж за переваги у рахунку, а у підсумку зазнавала поразки. У заключному матчі зі столичним “КНУБА” футзалістки “Полісся” були близькими до мирової 2:2, але пропустили прикрий гол наприкінці матчу.

За підсумками першого кола з 9 очками у групі А лідирує “КДЮСШ” (Славутич), по 6 залікових балів у своєму активі мають “Енергія-КДЮСШ №1” (м. Черкаси), “КНУБА” (м. Київ) та “Біличанка” (м. Ірпінь), у “Полісся” поки нуль у графі набраних очок. На команди очікує друге коло, за підсумками якого мають остаточно визначитися команди-учасниці фінального раунду змагань. Із двох груп до вирішальної частини першості виходять по 3 кращих команди.

Результати матчів першого кола:

“Біличанка” – “Енергія-КДЮСШ №1” - 0:2
КДЮСШ – КНУБА - 7:4
“Полісся” – “Біличанка” - 2:4

“Енергія-КДЮСШ№1” – КНУБА - 5:6
КДЮСШ – “Полісся” - 12:3

“Біличанка” – КНУБА - 3:2
Енергія-КДЮСШ№1″ – “Полісся” - 6:3

“Біличанка” – КДЮСШ - 0:7
“Полісся” – КНУБА - 2:3

КДЮСШ – “Енергія-КДЮСШ№1” - 5:4

Спортивний Житомир