01.10.2018 10:22

Житомирський ІнБев втретє поспіль виграв Кубок Волинської газети з футзалу у Луцьку

У неділю, 30 вересня, в Луцьку відбулися вирішальні поєдинки Кубку Волинської газети. Напередодні команда Михайла Соколовського виграла свою групу і вийшла до плей-офф Вищо-ліги, де без проблем здолала "Юріновацію" в чвертьфіналі та "Бренд" в півфіналі. У вирішальному матчі за головний трофей Кубку суперником ІнБеву став Respect.

У вирішальному протистоянні житомиряни здобули переконливу перемогу з рахунком 6:3 і втретє виграли Кубок Волинської газети. Крім того, найкращим гравцем Першої ліги став наш Олександр Левченко.

Також у турнірі взяла участь ще одна житомирська команда - Форца, яка пробилася у плей-офф Першої ліги, але, на жаль, в чвертьфіналі поступилася ФК Бережанка і завершила участь у турнірі.