29.09.2018 21:01

Житомирський ІнБев здобуває три перемоги на Кубку Волинської газети у Луцьку

Услід за Форцою, в боротьбу за Кубок Волинської газети, який стартував 29 вересня у Луцьку, вступив і чинний чемпіон турніру, житомирський ІнБев. Житомирянам вдалося здобути три перемоги і вийти в плей-офф з першого місця.

«ІнБев» – «Радивилівмолоко» – 7:0
Голи:
 Левченко (2, 3, 3), Вакула (8, 18), Погорілець (12), Нечипуренко (14)

Чинний володар Кубку «Волинської газети», житомирський «ІнБев», дуже потужно розпочав поєдинок проти «Радивилівмолока». Вже на 3-й хвилині рахунок був 3:0 на користь «пивоварів». І всі три голи забив капітан житомирян Олександр Левченко. Тобто, він оформив «класичний» хет-трик, забивши три голи в одному таймі. Вочевидь, на «фіолетових» так вплинула поразка «екстралігового» «ІнБев/НПУ» від київського «ХІТа» з рахунком 1:5. Тому, житомирська команда робила все, щоб у команд, які входять до структури ФК «ІнБев», цей ігровий день не був справді чорним. Здавалося, що у «Радивілівмолока» буде більше спокою після того, як перша четвірка пішла на змінгу. Однак, насправді це було не так. «ІнБев» повністю контролював гру, не дозволяв створювати своїм суперникам створювати небезпечні моменти, а подекуди просто куражився на половині майданчику «молочників». І результат був відповідним – 5:0 на користь «пивоварів» за підсумками першого тайму.

Майже ідентична картина була і у другій 12-хвилинці. Хіба що «молочники» іноді все-таки намагались йти вперед, але робили вони це без особливого успіху. А от «ІнБев» зміг ще двічі «розписатись» у воротах «червоно-білих». Це зробили Нечипуренко та Вакула, який оформив дубль. Фактично справу було зроблено, і чинні володарі Кубку «Волинської газети» могли пограти у своє задоволення. Більше ніяких змін у цій грі не було.

«ІнБев» – «Фіміам» – 3:1
Голи:
 Вакула (11), Нечипуренко (12), Чеберяк (18) – Потурай (18)
Попередження: Вакула (8)

Тільки-но пролунав стартовий свисток, як «ІнБев» мав можливість для того, щоб вразити ворота «Фіміама». Цим житомиряни показали свої наміри забити швидкий гол, щоб надалі контролювати гру. «Фіміам» у відповідь мав чудову нагоду, коли Мельничук виходив на ворота «фіолетових», однак тому в останній момент завадив захисник. Але вже згодом «ІнБев» все-таки почав грати першим номером. Це дозволило «Фіміаму» розраховувати на швидкі контратаки. В результаті подекуди гра ставала відкритою, і будь-яка атака могла привести до взяття воріт однієї з команд. Так і сталося. На передостанній хвилині першого тайму «ІнБеву» вдався розіграш ауту, який завершився голом Вакули. «Фіміам» тут же міг забивати у відповідь, але замість цього отримав гол у власні ворота – Нечипуренко відзначився одночасно з сиреною про перерву.

«Гол у роздягальню» однозначно додав «пивоварам» позитивних емоцій, і вони намагались розвинути свій успіх вже у другому таймі. Але треба відзначити, що подекуди «фіолетові» загравались, що, відповідно, давалося взнаки під час створення власних атак. Зрештою, «Фіміаму» вдалося покарати за це «пивоварів» завдяки голу Потурая. Однак, за кілька секунд у зворотній атаці Сергій Чебряк (молодший брат Максима Чеберяка, який грає за «ІнБев/НПУ») відновив перевагу житомирян у два голи. Але «Фіміам» не знітився та продовжив шукати шляхи до воріт «фіолетових». Однак, «синім» не вдавалося підійти максимально близько, щоб мати можливість для голу. До того ж, «ІнБев» іноді атакував, що зменшувало шанси «Фіміама» на пристойний результат. Тим не менш, лучани залишили останнє слово за собою, але воно не стало результативним, що дозволило «ІнБеву» зберегти комфортну фору в два м’ячі.

«Спартак» – «ІнБев» – 1:3
Голи:
 Журавський (13) – Погорілець (6), Алексєєв (21), Нечипуренко (23)
Попередження: Б. Капаєв (17), Журавський (21)
Вилучення: Журавський (23 – повторне попередження)

«Спартак» та «ІнБев» у очному протистоянні мали визначити переможця групи «D». Той, хто переможе, той залізно гратиме у плей-оф Вищої ліги. Отже, ставки в цій грі були високими. І вже на 2-й хвилині Левченко втратив супернагоду для того, щоб відкрити рахунок. Кількома секундами пізніше міг забивати Погорілець. Вже по цих моментах було видно, що «ІнБев» налаштований серйозно. А в середині першого тайму Погорілець виправився за свій промах та відкрив рахунок у зустрічі. Кількома миттєвостями пізніше Вакула вивів Алексєєва на ударну позицію, але його спроба прийшлася в поперечину. Під кінець першого тайму «ІнБев» дозволив «Спартаку» піти вперед, але забити до перерви лучанам не вдалося.

«Пивовари», вочевидь, розуміли, що перевага в один м’яч – дуже хиткий результат. Тому, «фіолетові» намагались одразу після поновлення гри йти вперед та тиснути на ворота «Спартака». Однак, замість цього житомиряни отримали гол у власні ворота. А могли би отримати і другий, однак цього разу фарт був на боці команди з Житомира. Це, вочевидь, не входило у плани чинних володарів Кубку «Волинської газети», тому вони почали тиснути на ворота «спартаківців». І цей тиск приніс результат – на 21-й хвилині Алексєєв вивів житомирську команду вперед. На цьому неприємності «Спартака» не закінчились. Дуже скоро Журавський отримав другу жовту картку та пішов відпочивати достроково. Житомирянам знадобилося менше хвилини, щоб реалізувати більшість. І цей гол, який забив Нечипуренко, приніс «ІнБеву» перемогу не тільки у матчі, а і у групі «D».