10.07.2017 17:20

Житомиряни дійшли до 1/8 фіналу Всесвітнього турніру з вуличного футболу Neymar Jr's Five в Бразилії

Житомирський футзальний клуб InBev-Житомир пробився до 1/8 фіналу Всесвітнього турніру з вуличного футболу Neymar Jr's Five, який в ці дні завершився в Бразилії. Разом з нашими хлопцями, які представляли Україну, за перемогу боролися 53 країни світу! 

На груповому етапі житомиряни впевнено посіли перше місце в групі з командами з Лівану, Данії, Словенії, Бельгії та Маврикію. Українські гравці здобули чотири перемоги і поступилися лише Лівану.

У плей-офф житомиряни обіграли німецьким ФК "Адана" з рахунком 5:0, а в 1/8 фіналу зустрілися з ангольською "Фуріа та бола". Поєдинок завершився перемогою команди Анголи з рахунком 2:0. В 1/4 фіналу африканська команда поступилася боснійцям.

- Ми програли в 1/8 фіналу Чемпіонату Світу. Всі старалися і робили те, що ми можемо. Цей досвід, впевнений, знадобиться нашій молоді Ми наймолодша команда за віком. Ми перемогли багато сильних команд. До нас підходили дуже багато людей і дивувалися, що Команда з України демонструє такий футбол! Ми сповнені позитиву і досвіду від нашої подорожі, будемо далі працювати і домагатися нових, бажаних, цілей! Дякую всіх за підтримку, - прокоментував досягнення своєї команди президент МФК InBev-Житомир Костянтин Кожанов.

Склад "ІнБев-Житомир" був наступним: Михайло Соколовський (Капітан), Костянтин Кожанов, Артем Мороховець, Ігор Іванов, Максим Чеберяк, Олександр Корбула і Євген Яблонько.

Спортивний Житомир