18.06.2018 11:41

Житомиряни виграли Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних навчальних закладів

В Житомирі відбулася фінальна частину Всеукраїнських спортивних ігор з футзалу серед студентів аграрних навчальних закладів.

До Житомира з’їхались переможці та фіналісти відбіркових етапів – команди із Заліщиків, Білої Церкви, Кропивницького, Брацлава і Немирова, честь Житомира захищала команда агротехнічного коледжу. Команди були поділені на дві групи, де протягом 12-13 травня визначали розподіл місць. Свої групи виграли студенти ЖАТК і Білоцерківського технолого-економічного коледжу, які й склали фінальну пару. Для житомирян перший тайм вирішального матчу складався вдало – завдяки автоголу і влучному пострілу Кофтонюка команда ЖАТК пішла на перерву за рахунку 2:0, але у другому таймі феноменальний гол Чистякова подарував білоцерківцям надію. Втім, житомиряни втримали перемогу, а разом із нею і здобули звання Чемпіонів України.

У матчі за третє місце студенти з Кропивницького здолали команду Заліщиків з рахунком 2:1, а от для визначення володаря п’ятого місця у вінницькому дербі між юнаками Немирова та Брацлава довелось пробивати пенальті. Основний час матчу команди закінчили з рахунком 2:2, при цьому студенти Немирова зуміли відігратися з рахунку 2:0, однак у післяматчевій лотереї краще пробивали футзалісти з Брацлава.

Команди переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також кожна команда-учасниця була нагороджена дипломом, пам’ятними призами, а під час відкриття змагань виконавчий директор Житомирської обласної федерації футболу Руслан Маєвський вручив кожній команді по м’ячу. Окрім традиційного нагородження оргкомітет змагань визначив кращих воротаря та гравця турніру. Ними стали голкіпер Кропивницького технікуму механізації сільського господарства Олександр Гордієнко і лідер Білоцерківського технолого-економічного коледжу Денис Чистяков.