23.01.2018 16:08

Житомирянки програли “Ладомиру” у Кубку України з футзалу

У Житомирі відбувся матч 1/8 Кубку України серед жіночих команд: збірна Житомирської області – “Полісся” зустрічалася з вищоліговим “Ладомиром” (м. Володимир-Волинський).

“Полісся” – “Ладомир” 1:11 (0:5)

Голи: Луфаренко 40; – Гірин 4, 26, 33; Бубняк 10, 12, 24; Шайнюк 12, 32, 38; Краєвська 13, 27;

Попередження: немає

Гості, які до звітного матчу підходили у статусі фаворита, зі стартових хвилин матчу захопили ініціативу й уже на четвертій хвилині повели в рахунку. Дівчата “Полісся” зробили ставку на контр-атакуючу гру, втім протягом першого тайму шансів біля воріт “Ладомира” практично не мали. Натомість футзалістки “Ладомиру” всередині тайму провели ударну трьоххвилинку, підсумком якої стали ще чотири голи.

По перерві господарі заграли агресивніше в атаці, але на перший план вийшли проблеми з реалізацією моментів. Куди краще з реалізацією було у футзалісток “Ладомира”: Гірин, Бубняк і Шайнюк оформили по хет-трику, дубль в активі Краєвської. Лише після 11-го пропущеного голу Луфаренко вдалося “розмочити” рахунок – 11:1 “Полісся” завершує свої виступи у Кубку України й готується до другого кола Чемпіонату України з футзалу.