Футзал

Дата: 24.04.2017 09:18
Минулого тижня у Запоріжжі відбулись вирішальні матчі «Фіналу чотирьох» чемпіонату України серед команд Другої ліги. За їх підсумками стали відомі володарі призових місць. Про це повідомляє прес-служба Асоціації футзалу України.
Дата: 21.04.2017 10:44
Юнацька збірна України у своєму другому матчі на «Турнірі розвитку УЄФА» грала проти збірної Угорщини. Враховуючи той факт, що напередодні обидві команди виграли свої поєдинки у Словаччини та Словенії відповідно, це був поєдинок лідерів, і багато в чому саме він мав визначити подальшу турнірну долю обох команд.
Дата: 20.04.2017 09:14
Житомирянин Денис Бланк у складі збірної України дебютував у матчі проти Словаччини на «Турнірі розвитку УЄФА» і допоміг нашій команді виграти.
Дата: 19.04.2017 19:26
20 квітня розпочинається заявковий період Кубку Житомирської області з футзалу, старт якого намічено на травень 2017 р.
Дата: 13.04.2017 17:31
Президент Асоціації футзалу Житомирщини Віктор Таран підбив підсумки сезону в житомирському футзалі, а також проаналізував сезон АФЛУ, який завершився.
Дата: 12.04.2017 10:44
Збірна України з футзалу яскравою перемогою над гідним суперником вирішила головне завдання, яке перед нею стояло в основному раунді в групі С – здобула путівку до фінальної частини чемпіонату Європи, який на початку 2018 року пройде в Словенії.
Дата: 10.04.2017 09:59
Нещодавно у Вінниці відбулися зональні змагання Першості ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків та дівчат за участі команд Вінницької, Житомирської, Київської та Черкаської областей.
Дата: 05.04.2017 09:40
Коростенський «МАЛ» (U-11) здобув бронзові нагороди у ХХІІ міжнародному турнірі серед дитячо-юнацьких команд пам’яті ЗМС М. Михалини.
Дата: 03.04.2017 09:14
Житомирська "Енергія" не змогла пробитися у фінал Елітного фіналу АФЛУ, який 03 квітня завершився у Луцьку. Підопічні Миколи Подраного успішно подолали кваліфікацію, вийшли до плей-офф Вищої ліги і виграли чвертьфінал. Але в 1/2 поступилися столичному REDу.
Дата: 01.04.2017 22:26
У Луцьку триває Елітний фінал АФЛУ, участь у якому беруть і житомирські команди. Наша "Енергія" успішно подолала груповий рануд, здобувши дві перемоги і одну нічи. В підсумку підопічні Миколи Подраного вийшли до Вищої ліги турніру в 1/4 здолали дніпровський "Шахтар". Таким чино енергетики пробилися до півфіналу вищої ліги Елітного фіналу АФЛУ.
Дата: 31.03.2017 22:47
Житомирська "Енергія" виграла другий матч групового етапу Елітного фіналу АФЛУ, який зараз відбувається в Луцьку.
Дата: 31.03.2017 14:41
В п'ятницю, 31 брезня, стартував Елітний фінал АФЛУ, участь у якому беруть дві команди з Житомирщини - "Енергія" та СК "Коростень". Першим суперником енергетиків став авдіївський "Кокосохімік".
Дата: 31.03.2017 09:32
В Енергодарі завершився фінальний етап чемпіонату України серед хлопчиків 2006-2007 р. н. Чемпіоном України у віковій категорії «U-11» стала харківська команда «КДЮСШ-9-Перша столиця». Другою фінішувала чернівецька «ДЮСШ-1-Освіта». На третьому місці опинився представник Полтавщини – «Лідер» (Кобеляки).
Дата: 30.03.2017 21:17
Відбулося жеребування Елітного фіналу Аматорської футзальної ліги України, який проходитиме з 31 березня по 2 квітня у Луцьку. У змаганнях братимуть участь дві команди з Житомирщини - "Енергія" та "Коростень". Перша потрапила до групи В, друга - до групи С.
Дата: 27.03.2017 17:04
Не встиг ФК “Атлет-Житомир” завершити свої виступи на Всеукраїнському фіналі АФЛУ, як на команду знову очікує надважливий матч. Так в понеділок, 27 березня, у Дніпрі відбудеться матч-відповідь 1/4 плей-офф другої ліги України. Уже втретє протягом тижня “атлети” зійдуться у дуелі з дніпровським “Катеринославхлібом”. Два попередні матчі, в рамках другої ліги та Всеукраїнського фіналу АФЛУ, завершились внічию 6:6 та поразкою житомирян 7:2 відповідно. У понеділок ФК “Атлет-Житомир” має всі шанси взяти у дніпрян реванш.
Дата: 27.03.2017 11:27
 Житомирський "Атлет" невдало виступив на всеукраїнському фіналі АФЛУ в Дніпрі. Команда програла остнню зустріч групового етапу місцевому "Катеринославухлібу" і завершив змагання на 2 місці в групі. Звідти житомиряни потрапили у плей-офф першої ліги, причому одразу до півфіналу. Але далі клуб не зміг пробитися. В 1/2 фіналу атлетівці поступилися одеському "МКВ".
Дата: 24.03.2017 19:18
Продолжается груповой этап всеукраинского финала Аматорской футзальной лиги в Днепре. Житомирский "Атлет" после стартовой победы провел второй поединок с южноукраинским "Автолокомотивом".
Дата: 24.03.2017 13:19
В пятницу, 24 марта, житомирский "Атлет" матчем против мукачевского "Алекса" стартовал на всеукраинском финале АФЛУ.
Дата: 23.03.2017 16:10
21 березня у коростенському фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону “Спартак” відбулись фінальні ігри  зимового чемпіонату міста Коростеня з футзалу серед чоловічих команд сезону 2017 року “Ліга чемпіонів”. Приємно, що цього року зимовий чемпіонат міста Коростеня з футзалу  серед чоловічих команд викликав неабиякий інтерес у коростенців.
Дата: 23.03.2017 09:59
У Житомирі відбувся матч чвертьфінальної стадії чемпіонату України серед команд Другої ліги. Місцевий «Атлет» приймав «Катеринославхліб» з Дніпра.
Дата: 23.03.2017 09:33
У середу, 22 березня, у приміщенні Федерації футболу Дніпропетровської області відбулось жеребкування групового етапу Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України.