08.06.2018 14:48

Амбіційний “Рятівник” і розгромна група С – результати чергових матчів Кубку Житомирської області з футзалу

У житомирському залі ФОКу 6-7 червня відбулися матчі третього туру Кубку Житомирської області з футзалу в групах В та С. Пропонуємо Вашій увазі результати ігор:

Середа, 6 червня

«Рятівник» – «Joystick» 9:2 (5:2)

Голи: Грищук 2, 5, 9, 24; Захарченко 11, 11, 24; Сторожук 21; Галетко ++25; – Кіндрук 6; Войтко 8;

Попередження: немає – Чопенко, Устимович, Оріховський, Березовський

«Рятівники» зробили ставку на стандартні положення і не прогадали: Грищук з інтервалом у три хвилини спочатку після розіграшу ауту відкрив рахунок, а згодом прямим ударом зі штрафного подвоїв перевагу господарів. Гравці «Joystick» почали грати лише після двох пропущених м’ячів. Гості спочатку прибрали м’яча до власних ніг, а невдовзі зусиллями Кіндрука і Войтка зрівняли рахунок у матчі. Виводити «Joystick» вперед повинен був Березовський, який протягом хвилини двічі опинявся на ударній позиції, але двічі свою команду рятував воротар господарів Синицький. Розплата за нереалізовані нагоди була миттєвою – невгомонний Грищук і 3:2. Поки ж гравці «Joystick» збиралися з думками, Захарченко двічі опинявся в потрібному місці в потрібний час і протягом лічених секунд довів рахунок до 5:2 на користь «Рятівника».

Із самого початку другого тайму футзалісти «Joystick» взялися виправляти ситуацію, однак усі їх спроби зупинялися на впевненій грі у рамці «Рятівника» голкіпера Синицького. А поки Богдан демонстрував дива реакції, його партнери посунули гру від власних воріт і зусиллями Сторожука оформили шостий гол. Після цього голи продовжували влітати у ворота гостей, натомість їх зусилля біля чужих воріт успіхом не увінчались й у підсумку «Joystick» капітулював із рахунком 9:2.+

СК «Імпульс» – «Твій час-ЖДТУ» 1:4 (0:2)

Голи: Лукашевич 25; – Гвоздь С. 2; Стукал 7; Виговський 15; Момотюк 23;

Попередження: Тімков – немає

Після поразки у минулому турі, гравці «Імпульсу» провели роботу над помилками, а тому на матч із «Твій час-ЖДТУ» вийшли зовсім іншою командою. Навіть попри швидко пропущений від Гвоздя-старшого гол, у подальшому господарі діяли в обороні організовано, а при нагоді пробували свої сили в атаці. Втім, нечисленні спроби господарів успіхом не увінчались, а от гравець «Твій час-ЖДТУ» Стукал зумів вдруге вразити ворота суперника.

Другий тайм почався із класного результативного пострілу Виговського в дев’ятку – 0:3 для «Імпульса». Тим часом роль лідера у складі господарів на себе приміряли Деняков і Лукашевич, які найчастіше опинялися на вістрі атаки. Але забити судилося Лукашевичу, якого партнери вивели на ударну позицію під завісу матчу. Гол Сергія став заключним у матчі, адже незадовго до цього Момотюк вчетверте засмутив воротаря «Імпульса».

Четвер, 7 червня

FC «ZT» – «Форца-А» 2:8 (1:2)

Голи: Кадлубовський 11; Баранюк 26; – Архипюк 6; Скомський 8, 19; Меліченко 19; Русецький 21; Оніщук 23; Іванов 24; Могильницький 26;

Попередження: Баранюк – немає

Гравці «Форци-А» зі стартових хвилин захопили ініціативу й притисли суперника до власних воріт. Протягом цього часу господарі зовсім забули про атаку й кинули всі сили на захист. Футзалісти FC «ZT» успішно стримували натиск суперника до середини тайму, поки Архипюку не вдався влучний постріл, а за дві хвилини Скомський подвоїв перевагу гостей. Чи не найреальніший момент в атаці господарі мали по завершенні 10 хвилин гри, коли Петрусь дивовижним чином не влучив у порожні ворота після слаломного проходу Баранюка. Втім, свій гол гравці FC «ZT» все ж забили, влучний постріл зі штрафного в активі Кадлубовського.

У другій 13-хвилинці гравці «Форци-А» додали обертів, а тому і роботи у воротаря FC «ZT»  Гринька побільшало. Коли ж і Євген не встигав за активністю гостей, його страхував каркас воріт. Господарі тримали оборону до 19-ї хвилини, аж поки Меліченко та Скомський почергово не вразили ворота FC «ZT». Гості не зупинялися на досягнутому, а тому Гриньок регулярно був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт. У підсумку таких м’ячів назбиралося вісім, хоча й останнє слово у матчі було за лідером FC «ZT» Баранюком – 2:8 і «Форца-А» виходить на другу сходинку турнірної таблиці.

ФзК «Штурм» – «ЖЗЛ» 9:3 (5:1)

Голи: Штоюнда 7; Острогляд 9; Черновол 10, 24; Сікайло 10, 20; Бондарчук 13; Сохацький 23; Овчаров 24; – Столяр 12; Паламарчук 17; Мельник 23;

Попередження: Говорадло – Олешицький

Комнади почали звітний матч із розвідки, яка затягнулася до середини тайму. Опісля гравці «Штурму» Штоюнда та Острогляд серйозніше взялися за справу і по черзі розписалися у воротах «ЖЗЛ». І якщо до двох попередніх м’ячів гравці «Штурму» докладали зусиль, то третє взяття воріт Черноволу подарували польові гравці «ЖЗЛ» при розіграші ауту. Гості зуміли витиснути максимум зі своїх нечисленних моментів на 12-й хвилині, коли Столяр відквитав один м’яч. Втім, на таку спритність суперника у гравців «Штурму» була своя відповідь в особі Сікайла і Бондарчука, які відправили у ворота суперника відповідно четвертий і п’ятий голи.

У другому таймі гості сміливіше заграли в атаці, а оскільки гравці «Штурму» дозволили собі розслабитись у захисті, Паламарчук відквитав ще один м’яч для «ЖЗЛ». На цьому успіхи для гостей в атаці завершились, адже господарі повернули собі ініціативу, а моменти «ЖЗЛ» виникали все рідше й рідше. І хоча Мельник під завісу матчу відквитав ще один м’яч, фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу «Штурму» з рахунком 9:3.