13.06.2018 11:00

“Форца-1” і “Олесана” загострюють боротьбу за другу путівку до плей-офф Кубку області з футзалу

Синхронні перемоги “Олесани” і “Форци-1” у четвертому турі групи А Кубку Житомирської області з футзалу загострили боротьбу за другу путівку до 1/4 фіналу до максимуму.

«Форца-1» – «Довжик» 7:2 (4:1)

Голи: Шимановський 4; Євтушок 7, 26; Чистяков 8; Ковпак 13, 16; Трофімов 17; – Терновой 9; Ганський 26;

Попередження: Ковпак – Ганський, Демчик

Стартові хвилини матчу команди витратили на розвідку, під час якої більше зосередились на боротьбі за територіальну перевагу, аніж на створенні гольових нагод. Втім, розвідка була нетривалою, а тому Шимановський вже на четвертій хвилині відкрив рахунок у матчі. Невдовзі Євтушок підчатував обрізку у захисті «Довжика», втік «на побачення» з воротарем Лісовиком і не залишив тому шансів – 2:0. Чергова помилка гостей, яка трапилась за хвилину потому, знову коштувала «Довжику» пропущеного голу – Чистяков і 3:0. Футзалісти «Довжика» серйозніше взялися за справу після тайм-ауту, коли Терновой з розіграшу кутового відквитав один м’яч. У підсумку гол виконанні Дмитра так і залишився для гостей єдиним, тоді як Ковпак під завісу тайму змусив вчетверте капітулювати воротаря «Довжика» Ковальчука.

Другий тайм був для гравців «Довжика» цілковитим парадоксом – атакували вони, а забивали їм. Так Ковпак і Трофімов почергово  довели рахунок до 6:1 на користь «Форци-1». До всього гостям тотально не щастило біля воріт суперника, як, наприклад, у випадку з Демчиком, коли Дмитро обіграв половину команди суперника, але банально не влучив у порожні ворота. Та ж сама біда спіткала і Кириченка – стійка. Нарешті пробити Кучерука у другому таймі зумів Ганський, але не встигли гості порадіти голу, як «Форца-1» розвела з центру і Євтушок встановив остаточний рахунок у матчі – 7:2 перемога «Форци-1».

«Олесана» – «Спарта» 5:0 (1:0)

Голи: Мельничук 9, 14, 22; Сога 16; Криворучко 17;

Попередження: немає

Початок матчу був за житомирянами, які протягом дебютного відрізку гри хоча і краще виглядали в атаці, однак пробити воротаря «Спарти» Сторожука не зуміли. Ближче до середини тайму гравці «Олесани» остаточно заволоділи ініціативою й посилили тиск на ворота «Спарти», але так само безуспішно. Вперше безсилим голкіпер «Спарти» був на дев’ятій хвилині, коли не встиг згрупуватися після пострілу Мельничука.

А от розвинути  свій успіх житомирянам у першій 13-хвилинці не вдалося, зате не встиг початися другий тайм як Мельничук оформив дубль. Після цього у гравців «Олесани» що називається «пішло»: Сога і Криворучко довели рахунок до 4:0. Тим часом гра «Спарти» в атаці не клеїлась, розворушити своїх одноклубників спробував воротар Сторожук, чий потужний дальній постріл пройшов у лічених сантиметрах від стійки воріт «Олесани». Ближчим до голу був Острожинський, його удар прийняла на себе стійка. На бойовий дух «Спарти» не вплинув навіть п’ятий пропущений гол, а тому до фінального свистка воротар житомирян Лісовський декілька разів був змушений вступити у гру. Однак, така активність бердичівлян на підсумковий рахунок не вплинула – 5:0 перемога «Олесани».