20.08.2018 11:06

“Грантех” виграв групу D: результати 4 туру Кубку міського голови з футзалу

Четверта поспіль перемога виводить “Грантех” до 1/8 фіналу Відкритого Кубку Житомирського міського голови з футзалу з першого місця групи D, а інший учасник плей-офф турніру ФзК “Штурм” у четвертому турі, програючи по ходу матчу “Олесані”, здобув перемогу й забезпечив собі другу сходинку турнірної таблиці.

ФзК «Штурм» – «Олесана» 4:1 (2:1)

Голи: Сікайло 7; Черновол 8; Вертецький 18; Сохацький 20; – Мельничук 4;

Попередження: Сохацький – немає

Поки гравці «Штурму» придивлялись до суперника, Мельничук відкрив рахунок у матчі. Господарі додали обертів в атаці й невдовзі зрівняли рахунок коли Сікайло підчатував помилку воротаря «Олесани», а за хвилину голкіпер гостей знову був безсилий після удару з-за меж штрафного майданчика у виконанні Черновола. І якщо у першому таймі господарі виглядали впевнено, то у другому їх перевага була не такою очевидною. «Слизький» рахунок тримався до 18-ї хвилини, поки партнери не вивели на ударну позицію Вертецького – 3:1. «Олесана» перехопила ініціативу й спробувала перевернути гру, однак зусиль гостей в атаці виявилось замало, а до всього ще й Сохацький відправив у ворота «Олесани» четвертий м’яч. За час, що залишався до фінального свистка, «Олесана» так і не налагодили гру в атаці й у підсумку поступилась 4:1.

«ГазМяс» – «Грантех» 8:14 (2:7)

Голи: Суходольський 10; Максимчук 13, 20; Вакула 15, 22; Циба 18, 19; Романюк 26; – Алєксєєв 2, 4, 5, 24; Литвиновський 3, 14, 16, 26; Яліков 4, 10; Бланк 12, 19; Рахметов 17, 23;

Попередження: немає – Бланк

«Грантех» у звітному матчі покладався на магію числа п’ять: Бланк зі стартових хвилин пішов грати п’ятим польовим, що стало наслідком п’яти голів, які влетіли у ворота «ГазМясу» протягом п’яти хвилин. Гравці «Грантеха» продовжили і у подальшому розривати захист суперника, на що господарі у першій 13-хвилинці влучними пострілами Суходольського і Максимчука. Гості не зрадили обраній тактиці й у другому таймі, традиційно дали забити воротарю – Рахметов оформив дубль, щоправда до дій у захисті відносились не так серйозно. Тому другий тайм більше нагадував гольову перестрілку, у якій найрезультативнішими були Алєксєєв та Литвиновський, які оформили по покеру, а все закінчилось перемогою «Грантеха» 14:8.